Taková efektivita se u izolace střechy rozhodně nečekala, důkazem je roční úspora třetiny nákladů

Nemá cenu se odvolávat na špatné počasí nebo probíhající zimní sezónu. Dokonce vás nezachrání ani čerstvě dokončené zateplení venkovních stěn či moderní izolační okna. Ve své podstatě se jedná o skvělé podpůrné systémy, které dokážou něco málo ušetřit, ale ke spokojenosti to rozhodně nestačí. Nejdůležitější a zároveň nejcitlivější část vašeho domu je stále bez ochrany.

Objevte toto místo jednoduchou výpravou jdoucí po stopách vytápěného vzduchu. Ten stoupá vzhůru a určitá část se pak rozprostře i do stran. Pokud je tedy váš strop bez izolace, máte pod střechou opravdu velký problém. Únik tepla skrze strop navyšuje výdaje za energie o celou třetinu nákladů, aniž by se vyprodukované teplo mohlo jakkoliv zužitkovat. Nabízíme vám nejefektivnější řešení na současném ttrhu – izolace střechy systémem Magmarelax.

 

Izolace Magmarelax pro všechny typy stropů

Technologie foukaného minerálu nepatří mezi horké novinky, ale o prověřeného matadora, který si získal uznání napříč celou Skandinávií. V těchto drsných klimatických podmínkách se osvědčil, proto se pro naše pásmo stává přímo nadstandardním úkazem. V České republice se metoda foukané vlny objevila v roce 1995, což je současně i počátek poskytování služeb firmou IP Polná.

Již více jak 23 let dokazuje, co se v tomto řešení skrývá. Izolace střech Magmarelax je finančně nenáročná a především rychlá operace, kde se za využití míchacího centra, jednoho dělníka a hadic dopravuje minerální vlna přímo na místo určení. Vše bez nepořádku, hluku a během 3 hodin máte hotovo.

Jaké má foukaná minerální izolace výhody?

Mezi hlavní výhody foukané minerální izolace patří razantní úspora nákladů dosahující až jedné třetiny z celku. Aplikace je rychlá a bez odpadního materiálu. Izolovaná střecha dokáže místnost ochránit jednak před nežádoucím únikem tepla v chladných dnech a v létě naopak proměňuje podkrovní část domu v obyvatelné a příjemné zázemí s konstantní teplotou. Poskytněte své peněžence úlevu ještě tuto zimu a objednejte si služby společnosti IP Polná na internetových stránkách www.mojeizolace.cz nebo na čísle 800 100 533.

Stačí vyplnit jednoduchý poptávkový formulář nebo se po telefonickém kontaktu dohodnout na termínu schůzky s firemním technikem, který provede důležité oměření stavby a předloží nezávaznou cenovou nabídku.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *