Trápí vás úniky tepla z domácnosti a nevíte kudy? Teplo může unikat vrchem!

Topná sezóna už je v mnoha domácnostech v plném proudu. Pokud jste také již začali domácnost vytápět, ale teplo se dostává rychle ven, může to mít mnoho příčin. Nechali jste pro zamezení úniků vyměnit okna a zateplit fasádu, ale teplo stále uniká ve velkém množství a vy nedokážete mít na vytápění takové finanční úspory, jaké jste očekávali? Vysvětlení v tomto případě může být jednoduché. Teplo může unikat nahoru – stropem.
 
Jak může teplo unikat vrchem? 
Vysvětlení tohoto problému je jednoduché. Jedná se o základní fyzikální vlastnosti vzduchu. Studený vzduch je vlhký a těžký. Drží se tedy u země. Naopak teplý vzduch je suchý a lehký. Logicky tedy stoupá vzhůru ke stropu. Pokud není strop zateplen a není zateplená ani půda nad ním, teplému vzduchu téměř nic nebrání k odchodu z místnosti. samotný strop není dostatečným izolantem, aby dokázal úniku tepla zabránit. Ideální variantou je tedy zateplení stropu. Ještě není pozdě. I nyní můžete nechat zateplení provést a zmírnit tak finanční výdaje na vytápění i v letošní topné sezóně.
 
foukane izolace
 
Chcete rychlé a účinné zateplení stropu? Zvolte foukané izolace!
Metod na zateplení stropů a půdních prostor je velké množství. Pro většinu z nich jsou ale charakteristickými znaky velký nepořádek v objektu i okolo něj, množství stavebních dělníků, kteří budou zateplení provádět a tím pádem i omezení chodu celé budovy. To se ovšem netýká oblasti zateplení pomocí foukané minerální izolace od společnosti Foukané Izolace s.r.o. Zateplení pomocí foukané izolace je rychlé, účinné a bez nepořádku. Veškerý materiál, určený k zateplování je totiž v nákladním automobilu, který je zaparkován před objektem. Z tohoto automobilu putuje hydraulicky, pomocí hadice přímo na místo určení (na půdu). Zde obsluhuje hadici jediný pracovník. Nedochází k žádnému nepořádku, ztrátám materiálu ani k omezení chodu budovy. Materiál může být hadicí dopravován až do vzdálenosti 100m a do výšky 40m. téměř žádný objekt tedy není překážkou. Zateplení je hotové za jediné odpoledne a účinky se dostavují okamžitě. Úspory na vytápění mohou dosáhnout i hranice 30%.
 
Kompletní informace o foukané minerální izolaci najdete na www.foukaneizolace.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *