Čím dosáhnout kvalitního stínění domácnosti? Altoma vám poradí

Kvalitní a pohodlná možnost zastínění domácnosti patří bezpochyby k prvkům vybavení, které zvyšují komfort při bydlení. Sluneční svit v interiéru je samozřejmě třeba, ale občas je nutné také umět slunečním paprskům zabránit v přístupu do místnosti. S tomu jsou určené stínící prvky, které umí slunečním paprskům zabránit. S jejich výběrem vám pomůže společnost Altoma, která v této oblasti nabízí kompletní sortiment výrobků vysoké kvality.
 
Co nabízí altoma pro stínění interiéru?
Společnost Altoma je na našem trhu známá především jako certifikovaný prodejce pro garážová vrata Hörmann. Kromě toho je také spolehlivým dodavatelem vysoce kvalitních prvků stínící techniky pro objekty. Pro dokonalé zastínění interiéru můžete vybírat ze dvou základních druhů stínění. Jedná se o venkovní žaluzie a venkovní rolety. Každý druh má pro interiér odlišná specifika a přednosti. Venkovní žaluzie jsou nabízeny od předního výrobce, společnosti CLIMAX. Ta je v tomto oboru považována za evropskou špičku nejen v oblasti vývoje technologie, ale i kvality materiálu. Jedná se o žaluzie s hliníkovými lamelami o šířce 80mm nebo 90mm. Ovládání můžete volit ruční nebo motorem. Venkovní rolety jsou v sortimentu Altomy nabízeny od českého výrobce, firmy ALUPRA. Ta se opět ve svém oboru řadí k evropské špičce a nabízí jen produkty nejvyšší kvality.
 
stínění
 
 
Altoma nabízí i možnost zastínění terasy nebo balkónu
Stín nepotřebuje pouze interiér, ale také některé prvky u domu,. Nejčastěji se jedná o terasy a balkony, kde v létě relaxujeme a odpočíváme a stín je zapotřebí. Přesně k těmto účelům mohou posloužit markýzy, které jsou také součástí sortimentu společnosti Altoma. V nabídce najdete markýzy výsuvné, kazetové, polokazetové nebo markýzy pro zimní zahrady. Opět jsou vybírány od předních evropských výrobců. V tomto případě od německé společnosti ERHARDT a italské společnosti ARQUATI.
 
stínění stínění
 
Kompletní nabídku s detailním popisem najdete na www.altoma.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *