Udělejte si domácí wellness. Sauna je základ

Dopřáváte si po tréninku v posilovně nebo bazénu relax v místnosti, kde se vám prohřívají svaly? Milujete pohodu v sauně? Pak si nechte postavit. Je to snadné, nestojí to mnoho a dnes se vše přizpůsobí vašim možnostem.

 

Stavba venkovní sauny

Domácí sauna se stane místem odpočinku a relaxu přímo ve vašem domově. Nebudete muset chodit do spa po práci, složitě někam jet, parkovat a platit navíc. Samozřejmě to je i o pocitu soukromí, protože budete ve svém. Nebudete se převlékat v šatně, kde je spousta jiných lidí. Nebudete někde, kde se potil někdo jiný. Domácí sauna je jen vaše. Budete se oddávat slastnému teplu, které vám uvolní svaly a zklidní vaši mysl. Potěšíte se s partnerem. Na výběr máte z mnoha variací, dnes můžete mít saunu pro jednoho i více jak 10 lidí. Klidně ji lze realizovat v paneláku. Jestli máte dům, hodí se stavba venkovní sauny. Budete se kochat výhledem na zahradu, pak se zchladíte v bazénku nebo v zimě ve sněhu. Venkovní sauna vám tak neubere místo ve vašem domě.

 

Infrasauna je pohodlnější

Dneska existuje spousta saun. Pokud je na vás klasická finská až moc horká, pak se nabízí infrasauna. Produkuje i vlhčí vzduch, je vyhřátá jen na 45–60 °C, takže se můžete ohřívat déle než v klasické sauně, protože zatímco v běžné sauně trávíte 15 minut, v infrasauně zvládnete i 45 minut. Nemusíte pak opakovat saunování, stačí si užít v klidu jen jednu fázi, která pozvolna prohřeje kůži a uvolní svaly. A i tak má infrasauna stejně pozitivní vliv jako ta klasická finská. A pokud se ptáte, jestli tuto formu zvládnou lidé, jimž se ve vysokých teplotách motá hlava, nebo mají potíže s vysokým krevním tlakem, pak ano, toto je řešení. Podívejte se na nabídku firmy s dlouholetou tradicí právě ve sféře těchto ohřívacích místností, Sauna-vital.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *