Cítíte se doma rádi v bezpečí? Okna JIS nabízí bezpečnostní dveře, na jejichž kvalitu se budete moci spolehnout.

Pokud vlastníte svůj vlastní dům nebo byt, velmi pravděpodobně si jej ceníte nejen za vložené finance, ale také kvůli času, který jste strávili jeho stavbou, rekonstrukcí nebo výbavou. Vybudovali jste jej, abyste měli bezpečné místo, kam se můžete dennodenně vracet. Venkovní svět je plný nebezpečí a chcete-li nechtěným situacím předcházet, pořiďte si kvalitní dveře s bezpečnostními prvky, za kterými se v bezpečí budete moci cítit.

 

Vyberte si preferovaný materiál

Dveře, které jsou dodávány kvalitní a léty prověřenou společností Okna JIS, která se na trhu pohybuje již více než 30 let a svou kvalitu a spolehlivost dokazuje mnoho spokojených klientů. V jejich nabídce naleznete dveře, které mohou být dodány v plastu, hliníku nebo dřevě. Jaké jsou jejich výhody?

Plastové dveře jsou u zákazníků velmi oblíbené, důvod je jednoduchý. Poměr ceny a kvality je velmi dobrý, životnost dveří dlouhá a potřeba údržby téměř nulová. Další jejich výhodou je možnost volby barev, které se z vnitřní a vnější strany mohou odlišovat.

Stále s větší oblibou jsou používané dveře z hliníku. Jejich cena je o něco vyšší v porovnání s plastovými dveřmi, jsou však téměř nezničitelné. Není náhodou, že kromě rodinných domů a panelových bytů jsou instalovány také do kancelářských nebo průmyslových budov. Jsou velmi pevné, náročnost na údržbu je stejná, jako u dveří plastových.

Posledním, avšak nejdéle využívaným materiálem, je dřevo. Dřevěné dveře, které jsou vyráběny z kvalitních evropských dřevin, jsou pro zvýšení životnosti hloubkově impregnovány, a nakonec opatřeny ochrannou vrstvou, což zajišťuje jejich stálost. Dřevěné dveře vyžadují občasnou údržbu, se správnou péčí však budou sloužit po dlouhá léta.

Veškeré dveře dodávané společností Okna JIS se pyšní zvukovou i tepelnou izolací. V létě udrží v domácnosti chládek, na kterém se podílela klimatizace, v zimě zase nepropustí příjemné teplo rodinného krbu.

 

Nepodceňte kování

Žádné bezpečnostní dveře se neobejdou bez kvalitního kování. Okna JIS proto nabízí kvalitní materiály, díky kterým vznikají moderní uzávěry s vysokou odolností proti vloupání a vypáčení. Užívejte si klid domova, který neohrozí žádné nezvané návštěvy.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *