Úklid po stavbě, rekonstrukci s mytím oken

Na trhu úklidových služeb nabízí firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. mnoho dalších úklidových činností, které využívají významní klienti jejich společnosti. Pravidelně zajišťují úklid domácnosti, bytu, domu, kanceláře, hotelů, nemocnic, ordinací a dalších provozoven, kde je zahrnut kompletní úklid od vysátí koberce, čištění podlah až po umytí oken, výloh a skleněných ploch, otření nábytku, atd.

Zajistí důkladný úklid po stavbě, úklid po stavební činnosti rekonstruovaných budov a objektů, úklid, mytí a čištění oken po stavbě novostaveb, úklid po stavebních rekonstrukcích, úklid po malování a malířích, úklid po řemeslech, přestavbách a opravách, úklid po stěhování a přesunech obchodů a provozoven.

Zaštiťují také  úklid před otevřením nových a nově zbudovaných obchodů, provozoven, prodejen, firem, úřadů, administrativních budov Kladno. V úklidech po stavbě, je důležité zbavit se silných znečištění (prachu, cementových a vápenatých závojů). Při těchto zakázkách používáme agresivní i zásadité chemie.

Zde je velmi důležitá znalost použití čistící chemie, která zajistí vyčištění a kvalitní vymytí všech po stavebních nečistot, cementového a vápenatého závoje a usazenin ze struktury čištěných podlah, obkladů, spár, oken, složité struktury rámů a pojezdu oken a dveří. Kyselá čistící po stavební chemie, která velmi zdařile žere cementové a vápenaté zbytky a závoje se musí velmi odborně používat, aby nepoškodila a nenarušila povrchy matriálů.

 

Čištění a krystalizace podlah v Praze

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. je jedna z mála firem v české republice, která zajišťuje komplexní služby mytí oken, výloh, čištění markýz a jejich impregnaci. Poskytují servis a službu strojového čištění a impregnaci podlah. Strojně čistí betonové podlahy, lité podlahy a stěrky, průmyslové strukturované podlahy a epoxidové podlahy.

Jsou schopni vyčistit a naimpregnovat podlahy linolea, marmolea, PVC. Zajistí čištění a impregnaci dřevěných a plovoucích podlah, kamenných podlah a dlažeb, keramických dlažeb, kamínkových podlah, pískovcových podlah, žulových dlažeb, zámkových dlažeb.

 

 

 

Přírodní podlahy, které ztratili svůj ušlechtilý, pohledový povrch vlivem času a opotřebení a jejich povrch je špinavý nebo zmatnělý, provádí krystalizaci povrchů.

Krystalizace je vhodná pro téměř všechny druhy podlah, jako jsou například mramorové podlahy, dlažby a obklady, přírodní podlahy a dlažby, které mají ve své struktuře dostatečné zastoupení vápenatých sloučenin.

Ty jsou krystalizací vyextrahovány na povrch, kde jsou termomechanickou metodou zažehleny a vyleštěny. Pro přírodní podlahy a  dlažby, u kterých je poptáván strukturovaný povrch, pískují. Pískování materiálu provádí na generální čištění a úpravu, při odstraňování graffiti, sprejů, barev a starých nátěrů, při čištění a obnovení nových a čistých povrchů pro mramory, betony, pískovce, žuly, umělé a přírodní kameny a obklady.

Také pískují kamenné zdi a podezdívky, žulové podlahy a obklady, břízolit, teracové sokly, strukturované omítky, lícové a cihlové zdivo, dřevěné a kovové prvky městského mobiliáře, štípaný beton, a další.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *