Která firma vám hloubkově vyčistí podlahu v Praze?

Dostal jsem za úkol zajistit firmu, která by provedla čištění podlah v naší administrativní budově. Ještě nikdy jsem ale něco takového neřešil, takže jsem zvolil nejjednodušší cestu vyhledávání firem na internetu. Jako první se mi ukázala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., kterou jsem také hned kontaktoval.

 

Podmínkou čištění podlah bylo i to, aby bylo toto čištění zajištěno v době, kdy se v budově nepracuje a je prázdná. Budova se uzavírá ale až v 8 večer. Pochyboval jsem o tom, že nějaké pracovníky k tak pozdní práci přemluvím. Navíc má naše budova velkou rozlohu. Požadavky ale byly jasné, takže jsem je musel směřovat i na úklidovou firmu. Když jsem tohle vše řekl do telefonu zaměstnanci A SERVISU, tak mi řekl, že není problém večerní čištění podlah zajistit.

 

Domluvil jsem se tedy na obhlídce, aby pracovníci firmy předem věděli, co je čeká. Když viděli rozlohu podlahy, tak mi hned řekli, jak a co předem nachystat, aby se hned po příjezdu mohli pustit do čištění. Budova má celkem 6 pater, takže si čištění rozdělili do 3 dnů.

 

Pracovníci A SERVISU přijeli přesně ve stanovený termín a hned se pustili do čištění podlah. Jejich práce probíhala perfektně a profesionálně. Dovezli si své pomůcky – stroje a potřebné množství čistícího prostředku.

 

Nejdříve na podlahu nanesli chemii, kterou nechali chvíli působit, aby mohla rozpustit veškerou špínu. Poté z chemie speciálním strojem vytvořili hustou pěnu. Po vyčištění vše vysáli a ještě deaktivovali chemii čistou vodou. Podlaha byla opravdu krásně vyčištěná. Nejvíce byla špinavá pod stoly, kde byla spousta skvrn od bot. Po důkladném kartáčování ale zmizely i tyto nečistoty a podlaha byla rovnoměrně vyčištěná.

 

Firma A SERVIS tedy požadavky mého vedení perfektně splnila. Její pracovníci pracovali rychle a přitom kvalitně. Používají opravdu moderní pomůcky. Jde také vidět, že jsou tým, protože byli naprosto sehraní. V poměru s cenou všechno dopadlo na jedničku a hlavně se jim ani jednou nestalo, že by nepřijeli včas. Takže firma A SERVIS je opravdu vhodná na to, aby čistila podlahy velké rozlohy. V domácnostech to tak zvládnou levou zadní.

  

Čištění podlah a jejich ošetření kvalitním voskem Praha

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., svým klientům již dlouhé roky zajišťuje službu strojové čištění podlah. K tomu používá kotoučový stroj, speciální chemii a výkonný vysavač. Pracovníci firmy čistí podlahy jakéhokoliv druhu – marmolea, linolea, plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, lité podlahy, kamenné podlahy, betonové podlahy i mramorové podlahy. Kotoučový stroj, který se k čištění používá, váží cca 40 kg a přibližný průměr kotouče je 45 cm. S takovým průměrem a hmotností dokáže vyvinout dostatečně vysoký tlak k dokonalému vyčištění podlahy. Není-li ale váha dostatečná, lze na něj přidělat další závaží. Tímto je dosaženo velmi kvalitní čistící síly, která zajistí důkladné odstranění nečistot se struktury a spár podlahy.

 

 

 

Při čištění podlah je důležité vybrat i účinnou čistící chemii, kterých je hned několik druhů. Pracovníci A SERVISU volí zpravidla vždy tu nejšetrnější a postupně přidávají silnější. Ale jen pouze v případě, že je to potřeba. Chemie se nechá působit a mezitím se dle druhu podlahy zvolí ten správný kartáč. Není-li čištění podlah zaměřeno na odstranění vápenatých a cementových závojů, tak se volí zásaditá chemie. Pokud však ano, tak je nutné použít chemii kyselou. Kyselá chemie je tou nejagresivnější chemií, kterou lze při čištění podlah použít. V žádném případě ale nesmí být použita na kamenné podlahy a podlahy z ušlechtilých materiálů. Mohla by totiž nenávratně poškodit jejich vzhled. To se ale pracovníkům A SERVISU nemůže nikdy stát. Jsou to totiž profesionálové, kteří jsou důkladně proškoleni a seznámeni s používáním jednotlivých druhů chemií.

 

Firma A SERVIS na vyčištěnou podlahu, dle přání zákazníka, aplikuje vosk. Tímto se podlaha zakonzervuje a nedojde k jejímu hlubšímu znečištění. Její údržba je poté velice snadná. Do podlahy se pak nezanáší tolik nečistot. Vosk je pololesklý nebo matný a vypadá na podlaze velice pěkně. Pracovníci firmy doporučují nechat navoskovat podlahy na vysoce frekventovaných místech, kde by mohlo snadno dojít k jejich poničení. Vosk má totiž i mírný protiskluz, takže dokáže zajistit i bezpečnost pohybu osob po takto ošetřené podlaze.

 

Tato úklidová firma nabízí velice flexibilní výkon práce, aby nijak neomezila provoz zákazníkovy provozovny nebo domácnosti. Čištění a voskování podlah lze tedy zajistit i v mimoprovozních hodinách. Při velké rozloze podlahy pracují pracovníci A SERVISU ve skupinách, aby vše co nejrychleji a bez omezení zvládli.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *