Vázací technika a její vhodné použití při stěhování

Stěhování je vždy spojenou se zvýšenou mírou stresových situací a v neposlední řadě i strachu o své cennosti. V případě, že se z jakýchkoliv důvodů nechcete se stěhovací společností dělit o své intimní domácí prostředí a raději se o celý proces stěhování chcete postarat individuálně, určitě by vás měla zajímat kvalitní vázací technika od společnosti JK SPED. Nezáleží na tom, jestli se jedná o drahé nebo levné kousky k přepravě, nejdůležitější je vždy citová hodnota a vztah k vašim věcem. Nikdo si nepřeje vlivem stěhování poškodit nebo úplně zničit svůj majetek. Při přepravě větších i menších břemen v nákladním prostoru využijte upínací kurty.

Standardní upínací kurty

Upínací kurty jsou z dlouhodobého hlediska nejpoužívanější vázací technikou k zajištění bezpečné přepravy materiálu osobním či nákladním automobilem. Upínací kurty se svěracím zámkem jsou určené pro nenáročné zajištění nákladu, svazkování břemen vhodné pro dodávky, osobní automobily i přívěsné vozíky.

Nesmíte opomenout, že upínací kurty nejsou zkonstruovány ke zvedání těžkých břemen, ale pouze k jejich upnutí. Tento model upínacích kurt je maximálně skladný a lehký, při čemž zajišťuje opravdu jednoduchou manipulaci. Objednat si můžete upínací kurty v libovolné délce.

Upínací kurty pro zajištění břemen v styčné ploše

Upínací kurty mají u společnosti JK SPED svou vlastní rubriku. Pro maximální komfort, využitelnost dle specifických požadavků klientů se v nabídce nachází obrovské množství typů těchto kurt. Například upínací kurty šířky 50mm do 5000daN jsou vhodné pro příležitostné zajištění břemen ve  styčné ploše.

Nekonečné provedení těchto upínacích kurt je vhodné pro zajišťování břemen ve svazcích. Využití naleznou jak v osobních automobilech, tak i v dodávkách nebo popřípadě v přívěsných vozících. Jednoduchá manipulace a možnost objednání kurty v jakékoliv délce je v tomto případě samozřejmostí.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *