Velkoformátová dlažba – Synonymum pro snadnou pokrývku a udržovatelnost

Kvalitní dlažba je díky vysoké odolnosti obecně vzato perfektním a často vyhledávaným řešením podlahové krytiny pro prostory s velkým provozem. Dále se kvůli snadné udržovatelnosti skvěle hodí do chodeb, kuchyní, koupelen a nově i do moderních obývacích pokojů. Pokrývka podlahy však není jediným možným využitím dlažeb, ty se stále čím dál tím v hojnější míře začínají používat jako obložení stěn, okolí van, sprchových koutů nebo umyvadel. Dávno už také neplatí, že by dlažba byla výsadou pouze interiéru, své uplatnění si totiž častokráte nachází i v exteriérech domů a bytů, a to zejména na terasách či balkonech.

Toto všechno platí i pro novinku posledních let – velkoformátovou dlažbu. Ta se ale navíc oproti té klasické mnohem snadněji pokládá, již více si tedy nemusíte dělat starosti s pracným pokládáním dlažeb standardních rozměrů. To však neznamená, že byste se za každou cenu měli do její pokládky pouštět svépomocí, raději ji svěřte odborníkům. Dalším velkým plusem velkoformátové dlažby je její nesmírně estetický a celistvý vzhled, jenž není nikterak rušen přebytečnými a nevzhlednými spárami a spoji. Zásluhou menšího počtu spár a spojů je pak velkoformátová dlažba ještě o poznání praktičtějším povrchem na údržbu ve srovnání s běžnými obklady. Při jejím výběru můžete sáhnout po dlažbách o rozměrech až 1620 x 3240 mm a tloušťce od 3 do 20 mm.

 

Velkoformátová dlažba od těch nejrenomovanějších světových výrobců

Na e-shopu Keraservis krom široké nabídky rozličných rozměrů velkoformátových dlažeb naleznete i pestrou paletu jejich výrobců, nutno podotknout, že jen výhradně těch léty prověřených a zaběhlých. Zakoupit si tak zde můžete kvalitní a designové dlažby světových značek, které vám zaručeně skvěle poslouží a dlouho vydrží. Jmenovitě si můžete pořídit výrobky značek Margres, Laminam, Love, Inalco či Ströher. Dále rovněž v nabídce e-shopu Keraservis můžete nalézt velkoformátové dlažby od populárních italských výrobců – Ragno, Bardelli, CIR a Atlas Concorde. Nabídka je to tedy vskutku více než rozsáhlá.

Jen třeba takový posledně jmenovaný přední italský výrobce Atlas Concorde má ve svém portfoliu více než 60 produktových sérií vysoce kvalitních a designově hodnotných obkladů a dlažeb, jež jsou koncipovány tak, aby vyhověly potřebám a požadavkům všech zákazníků, a zároveň aby jako ulité zapadly do opravdu každého prostoru. Vyjímat se tudíž budou nejen v soukromých prostorách, ale i v těch komerčních. Mezi nejoblíbenější vzory dlažeb tohoto výrobce patří Atlas Concorde CONE, jejichž vzhled je inspirován kamenem a mramor připomínající Atlas Concorde Marvel Calacatta. Milovníci odvážnějších a méně tradičních vzorů pak mohou sáhnout například po efektním černobílém vzoru MARVEL STONE Half Hex Cold.

Přijďte si prohlédnout naši nabídku velkoformátové dlažby a obkladů do našich showroomů v Praze, Brně a Ostravě.

Více na:  https://www.keraservis.cz/

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *