Vinylové podlahy s click systémem pro snadnou pokládku

Chcete do svého domova tu správnou podlahovou krytinu? Neorientujete se ale v množství nabídek? Vsaďte na vinylovou podlahu s tzv. click systémem! Jedná se o plovoucí podlahu, která je velmi oblíbená při rekonstrukci bytu a výstavbě domu. Prozraďme si, jaké má tato podlaha výhody a v čem je výjimečná!

 

Podlahy se zámkovými spoji

Plovoucí vinylové podlahy se na rozdíl od lepených podlah nemusí lepit k podkladu a jejich pokládka je snadná a rychlá. Poznáte je podle toho, že mají větší tloušťku a zámkové spoje. Při pokládce nemusíte mít dokonale rovnou podlahu, aby byl výsledný efekt podle vašich představ. Na výběr máte z vinylových podlah s HDF deskou a celovinylových podlah. Jaké jsou mezi nimi rozdíly a jakou zvolit do vaší domácnosti?

https://www.supellex.cz/zakaznicka-zona/vinylove-podlahy

 

Dva druhy vinylových podlah

Podlaha s HDF deskou je tvořena HDF deskou, vinylovou vrstvou a na spodní části izolační podložkou. Ta má tu výhodu, že pod ni již nemusíte dávat žádný podklad. Na HDF desce naleznete zámkový spoj pro snadné ukotvení jednotlivých lamel. Celovinylová plovoucí podlaha je tvořena vinylovou lamelou. Neobsahuje nosnou desku a musíte pod ni položit speciální podložku. U této podlahy je důležitý rovný a čistý povrch.

 

Vlastnosti vinylových podlah

Vinylové podlahy s click systémem mají mnoho pozitivních vlastností. Seženete je v různých barevných odstínech a dekorech v imitaci dřeva, kamene, betonu, dlažby a koberce. Mezi jejich hlavní výhody patří pružnost a antistatické a izolační vlastnosti. Tyto podlahy jsou ideální na podlahové topení, neboť skvěle vodí teplo. Navíc jsou vysoce odolné proti mechanickému poškození a můžete je položit i do vlhkých místností.

https://www.supellex.cz/galerie-pvc-vinylovych-podlah

 

Vinylové podlahy wineo® DESIGNline

Představme si konkrétní kolekce vinylových podlah s click systémem. Světovým výrobcem je například wineo® DESIGNline, který vám přináší luxusní a exotické dekory dřeva, kamene a dlažby. Zakoupíte je v několika formátech a s rozličnými povrchy. Za pozornost stojí kolekce DESIGNline 400 XL ve velkoplošném formátu nebo kolekce DESIGNline 800 craft se šesti designovými dekory.

 

Vinylové podlahy PARADOR

Zákazníci si rovněž oblíbili vinylové podlahy od výrobce PARADOR. Jedná se o mimořádně kvalitní podlahy pro individuální utvoření prostoru. Oceníte na nich vysokou životnost a odolnost a zamilujete si je pro jejich nadčasový vzhled. Ve vaší domácnosti nesmí chybět kolekce Basic 4.3 z čistého vinylu nebo kolekce Classic 2030 na HDF desce s celkovou tloušťkou 9,6 mm.

Vinylové podlahy s click systémem od prověřených výrobců respektují životní prostředí a vytvářejí v domácnosti zdravou atmosféru. Nezachytávají se na nich alergeny a snadno se udržují. To jsou důvody, proč jsou vinylové podlahy tou správnou volbou!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *