Pohony na dvoukřídlá vrata s kompletním zázemím silné společnosti

Klasické vrata nebo brána před vaším domem plní dvě základní funkce. Svou přítomností zamezují vstup nezvaným hostům a zároveň slouží jako prostředek k napojení na veřejnou silniční infrastrukturu. Každý majitel takové brány nám dá jistě za pravdu, že manuální obsluha otevírání nepřináší žádné výhody.

Při tomto úkonu musíte opustit své vozidlo bez ohledu na klimatické podmínky. V hustém dešti, silných mrazech nebo nedostatku času se pak dostáváte do zbytečně nepříjemné situace. Objednejte si pohon na vrata z područí silné společnosti a získejte svého partnera se servisním a prodejním centrem přímo v České republice.

 

Pohony vrat na dvoukřídlá vrata

Všem zájemcům o pohony pro dvoukřídlá vrata můžeme doporučit využít moderních služeb společnosti Pohonnavrata. V nabídce naleznete kompletně nastavené sety obohacené o silné transformátory na 24V. Díky mimořádné síle lze tyto pohony instalovat na libovolná vrata.

Před vlastním výběrem správného typu zařízení je důležité vědět, jakým způsobem se vaše vrata otevírají. Jedná se především o směr otevírání, kde rozlišujeme pohyb ven nebo dovnitř areálu. V případě, že se vaše vrata otevírají směrem ven, zaměřte se na pohon typu A2 popřípadě A2.2. nebo nejsilnější typ A3 De Luxe. Instalace je zde možná bez využití zarážek pro koncové ohraničení poloosy otevírání v koncovém bodu.

Pohon pro dvoukřídlá vrata s otevíráním směrem dovnitř

Pro majitele vrat s opačným směrem otevírání je proces nákupu o něco snadnější. K instalaci jsou vhodné všechny nabízené pohony pro dvoukřídlá vrata z ceníku společnosti. Zvýšenou pozornost věnujeme vyšší hmotnosti křídla, délce, výšce a úhlu otevírání. Je třeba počítat s nákupem zarážek, které zajistí ochranu poškození vozidla při průjezdu nebo dalších konstrukcí v okolí dosahu vrat. Pohony na vrata se liší konstrukčním řešením vypínání při výpadku elektřiny, sílou pohonného motoru, výsuvným systémem nebo převodovkou.

Pokud potřebujete s výběrem optimálního pohonu pro svá vrata pomoct, jednoduše se spojte s operátorem, který vás nasměruje na tu nejvýhodnější cestu. Pro více informací navštivte internetové stránky na adrese www.pohonnavrata.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *