Výběr a koupě bytu bez námahy. Home Institute vám zprostředkuje bydlení

Společnost Home Institute stojí vždy na straně kupujícího! Je to poměrně nová služba, která se nazývá zastupování kupujících . Potřebujete vybrat byt a nemovitost? Chcete ji výhodně koupit? Vyberte si partnera, který se za vás postaví se svými dlouholetými zkušenostmi, odbornými znalostmi a vyjednávacími schopnostmi. Jestliže budete mít Home Institute na své straně, těšte se na pohodový průběh celého procesu koupě nemovitosti až k sepsání výhodnější smlouvy, než jste doufali.

 

Home Institute má své zásady, které vždy plní. Především musí jít o transparentnost. Je dáno, že společnost bude stát vždy jenom na straně kupujícího. Stoprocentní nezávislost s sebou nese jedno velké plus – získáte vždy to nejlepší, protože nejsou dopředu uzavřena žádná spojenectví s realitními kancelářemi, finančními institucemi ani developery. Žádnou nemovitost vám Home Institute nebude nutit jen na základě předem uzavřených dohod.

Férové jednání Home Institute se řídí jenom jedním měřítkem – úspěchem kupujícího. Proto vám Home Institute doporučí jenom nemovitost, která zaprvé odpovídá vašim osobním přáním a potřebám a za druhé je prodávána za obecně výhodných a dobrých podmínek. A nakonec nezíská nikdo více a nikdo méně – s Home Institutem se spravedlivě půl na půl rozdělíte o vyjednanou slevu. Nemusíte se obávat žádných skrytých poplatků nebo dalších nákladů.

 

Nevedou se žádná nepříjemná překvapení. Na první schůzce s Home Institutem dojde k seznámení, kde se svěříte, co přesně hledáte a jaké jsou vaše představy. Dostanete první doporučení a vlastně zcela zdarma si hned ujasníte svoje potřeby a přání – s prázdnou tedy rozhodně neodejdete. V případě, že si navzájem sednete, dojde k dohodě na zastupování po celou dobu od vyhledání nemovitosti až po chvíli, kdy se stane vaším majetkem.

 

Co vám přinesou zmiňované služby? Řadu výhod a jednu skutečně milou – finanční úsporu. Společnost Home Institute podmiňuje svůj vlastní výdělek tím, že se podaří vyjednat pro vás slevu na koupi nemovitosti. V tom případě se o ni podělíte fifty:fifty. Jestliže se nepodaří žádnou slevu vyjednat, nezaplatíte za všechny poskytnuté služby vůbec nic.

Více informací se dozvíte na www.Home-Institute.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *