Může být betonová dlažba chráněna proti nečistotám? S ochranou CSB-CLEAN PROTECT rozhodně ano!

Betonová dlažba na zahradách a terasách byla vždy velmi náchylná na znečištění. Skvrny se na ní vytvořily velmi snadno, ovšem složitě se odstraňovaly. Může za to především struktura samotného betonu. Jedná se o savý materiál, který nasákne skvrnu do své struktury a ta pak nejde vyčistit. Převratnou novinku v této oblasti přináší společnost CS-BETON s.r.o., která představuje dlažby s ochranou CSB-CLEAN PROTECT.
 
Žádná špína se do povrchu dlažby nedostane
čistič dlažbyNejhorší skvrny na odstranění byly pro dlažbu především skvrny od tekutin nebo od oleje a mastnot. Právě tyto skvrny se dostaly do struktury dlažby a nešly vyčistit. Jedná se zejména o skvrny od vína, kečupu, kávy, oleje nebo omáček. Dlažba s ochranou CSB-CLEAN PROTECT dokáže i tekutinám zabránit v přístupu do struktury dlažby. Jejich odstranění je tedy jednodušší, než kdykoli předtím. Jakoukoli skvrnu lze odstranit vlhkým hadříkem a na dlažby nezůstanou po nečistotách žádné stopy.
 
CSB-CLEAN PROTECT – ochrana, která vydrží!
Na betonové dlažby samozřejmě existují impregnace, které mají podobný účinek, jako betonové dlažby s ochranou CSB-CLEAN PROTECT. Jejich účinnost a trvanlivost je ovšem minimální a rychle se z povrchu dlažby opotřebují. CSB-CLEAN PROTECT není žádný nátěr. Tento druh dlažby je opatřen proti prosakování již v samotném výrobním procesu. Samotná základní betonová směs je míchána tak, aby vznikly pevná a odolná dlažba. V dalších krocích výroby se na dlažbu také aplikují další látky, které pomáhají snadnému čištění dlažby. Dlažby CS-BETON s ochranou CSB-CLEAN PROTECT dokáže také účinně nečistoty a mastnotu odpuzovat. Zároveň si zachovává veškeré přednosti, které od dlažby CS-BETON známe již dlouhodobě.
 
Kompletní informace a výběr dlažeb s úpravou CSB-CLEAN PROTECT najdete na www.csbeton.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *