Výhodná pojistka pro dům i chatu! Konečně se to povedlo!

Když nechcete mít strach o majetek, musíte si ho pojistit. Jenže pozor, s obyčejnou pojistkou vyhráno nemáte. Může být nastavena tak, že při pojistné události dostanete sice finanční kompenzaci, ale ta bude nízká. Navíc je nutné dobře zvolit typ pojistky, ideální je majetkové pojištění, které kryje škody na nemovitosti i vybavení domácnosti. Jako perfektní řešení se nově nabízí pojištění Bezpečný domov PLUS. Proč?

 

Nová generace sklízí úspěch

Bezpečný domov PLUS je označováno za pojištění druhé generace. Na trh ho před nedávnem uvedla pojišťovna Ergo a ihned zaznamenala úspěch. Pojistka byla v hodnocení samotnými klienty na nezávislých finančních serverech označena jako TOP produkt, a to hned z několika důvodů. Od klasického pojištění majetku se zásadně liší tím, že je možné ho sjednat i pro rekreační objekty. To až doposud nebylo možné, chataři se museli spoléhat pouze na krytí od pojištění nemovitosti.

 

Optimální nastavení díky jednoduchosti

Pojištění Bezpečný domov přichází s inovativním řešením, díky kterému se klienti vyhnou nebezpečnému podpojištění. Cena pojistky se totiž stanovuje na základě velikosti obytné plochy, tj. klient před uzavřením smlouvy musí znát jen m2. Stanovuje se také pojistná hodnota nemovitosti a majetku. Zde je důležité, aby výše odpovídala skutečnosti. Udáním nízké pojistné hodnoty klient riskuje, že by v případě škody dostal i nižší kompenzaci.

 

Celé spektrum rizikových událostí

Pojistka kryje běžné i méně časté události. Vztahuje se například na škody, které vzniknou při záplavách, kryje rozbití skla z jakékoliv příčiny, vztahuje se také na odcizení stavebních součástí a její součástí je pojištění elektroniky bez limitu. Jako bonus dostane každý zdarma pojištění odpovědnosti za škodu vlastníka, držitele, nájemce nebo správce budovy či bytu. Jak tato pojistka funguje a proč se vyplatí ji mít? Čtěte zde. Klient má navíc k dispozici 24hodinovou asistenční službu, takže může veškeré problémy řešit ihned a nečekat na pracovní dobu.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *