Vysaje všechen popílek z krbu či kamen

Už se těšíte, až roztopíte kamna nebo krb? Sálající plameny dodají pocit příjemného tepla a domova. Než ale zapálíte dřevo, je nutné pořádně kamna či krb vyčistit.

Pomůže vám multifunkční vysavač Kärcher AD 3 Premium Fireplace (doporučená cena 3590 Kč). Tento kompaktní a všestranný přístroj určený na suché nečistoty a popel disponuje 1200 W turbínou s vysokou a dlouhotrvající sací silou. Vybaven je jedinečným filtračním systémem, který se skládá z plochého skládaného filtru a filtru na hrubé nečistoty, s jehož pomocí odsajete snadno a účinně velké množství popela kolem krbu.

Zkosená ruční trubka nabízí optimální pracovní komfort a vysaje nečistoty v rozích a na těžko dostupných místech. O praktičnosti vysavače vás přesvědčí speciální prostor určený k úspornému a rychlému uložení kabelu i ostatního příslušenství.

Součástí je rovněž podlahová hubice vhodná pro čištění tvrdých ploch i podlahových kobercových krytin. Spolu s vysoce kvalitní pochromovanou sací trubkou můžete vysavač Kärcher AD 3 Premium Fireplace použít i jako plnohodnotný suchý vysavač na jakékoli plochy.

S tímto vysavačem velmi pohodlně vysajete i popel z grilu nebo kamen. Více informací naleznete na www.karcher.cz a na blogu www.svetcisteni.cz

1 komentář

  1. Pája

    30.10.2017 at 16:00

    To je velice užitečná věcička, hlavně když máš takovýto otevřený krb: https://www.levnekrby.cz/rohove-krbove-obestavby
    a kdybych chtěl ten prach odsávat normálním vysavačem, tak by hodně brzo dosloužil…

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *