Tryskání – pískování: Systémy TORBO vyčistí fasádu i od graffiti. A nejen to!

Jak docílit toho, aby fasáda vašeho domu opět vypadala jako nová? V případě vyššího stupně znečištění není odstranění nečistot tak snadné, jak se na první pohled jeví. Pravděpodobně se nakonec budete muset obrátit na profesionály, kteří disponují moderní technikou na principu tryskání neboli pískování. Jedná se o jednu z nejúčinnějších metod čištění a opracování povrchů.

Na pískování musí přijít řeč bez ohledu na to, zda je tématem hovoru vyčištění fasády, sanace zdiva či odstranění starého nátěru. Právě v těchto případech totiž nachází tato technologie využití zdaleka nejčastěji. Tím však možnosti využití ani zdaleka nekončí – odborníci používají systémy na mobilní tryskání povrchů také při odstraňování rzi z želených konstrukcí či v rámci přípravy povrchů před nanášením stěrek. U nás mají s pískováním dlouhodobé zkušenosti technici z firmy AXIOM REAL.

I vaše fasáda může být jako nová

Obrátíte-li se na AXIOM REAL, nebudete litovat. Odborníci se hravě vypořádají s jakýmikoliv nečistotami i mikroorganismy, jako jsou plísně, řasy, mechy a lišejníky. Problém pro ně nepředstavuje ani graffiti a čmáranice lihovými fixy.

Nahlédnete-li do referencí na webu www.tryskani-piskovani-ars.cz, najdete v nich také celkové čištění Karlova mostu, budovy Státní opery a dalších významných kulturních památek. Tryskání pískem je natolik šetrné, že ji jako efektivní metodu čištění schválil i památkový ústav.

Jak systémy TORBO fungují?

Systém na tryskání povrchů TORBO je šetrný vůči tryskanému povrchu, ale také velmi úsporný, protože nepotřebuje tolik vody a energie jako jiné přístroje. Využívá směs písku a vody (obvykle v poměru 80:20), která je tryskána rychlostí kolem 300 m/s. V případě potřeby lze poměr vody a písku změnit a snížit tím abrazivnost směsi.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *