Využijte pobídky v rámci programu Nová zelená úsporám a pořiďte si tepelné čerpadlo za sníženou cenu

Zkraťte výrazně dobu návratnosti investic do tepelného čerpadla tím, že jej budete zčásti financovat z dotačního programu Nová zelená úsporám, do kterého je možné se zapojit od 15. 5. 2015.

Možnost požádat o dotaci na tepelné čerpadlo ve výši až 50 % výše doložitelných nákladů platí od 15. 5. 2015 s tím, že termín pro vyčerpání prostředků je stanoven na 31. 5. 2015 do 12:00. Součástí programu jsou i produkty společnosti IVT Čerpadla, kdy můžete získat dotaci na tepelná čerpadla se systémy:

  • vzduch – vzduch
  • vzduch – voda
  • země – voda

viz stránka s přehledem produktů na webu Zelenausporam.cz

Neváhejte tedy a poraďte se ještě dnes s odborníky ze společnosti IVT čerpadla o vhodnosti tepelného čerpadla pro Vaši nemovitost (návratnost investic do tohoto zdroje tepla, vhodnost jednotlivých systémů apod.)

Díky tomuto programu a ekonomické výhodnosti tepelných čerpadel na dlouhodobém horizontu (nejvyšší náklady čekají na majitele tepelných čerpadel v době jeho pořízení s tím, že následně již dochází k dlouhodobé úspoře na účtech za energie) můžete pořízením tepelného čerpadla ušetřit drtivá většina z Vás, bez ohledu na to, jaký zdroj tepla využíváte nyní.

Dotaci můžete získat i na nejvýkonnější tepelné čerpadlo se systémem vzduch/voda

Mezi certifikované výrobky, na něž je možné získat dotaci v rámci programu Nová zelená úsporám, se v roce 2015 zařadilo i tepelné čerpadlo IVT AIR X, jež je nejvýkonnějším a nejúspornějším tepelným čerpadlem se systémem vzduch/voda v České republice, viz stránka s detailem produktu tepelného čerpadla IVT AIR X.

O společnosti IVT čerpadla, s.r.o.

IVT je značka švédského výrobce tepelných čerpadel, jež na českém trhu působí již 16 let. V roce 2015 zažívá společnost IVT čerpadla, s.r.o. 80% nárůst prodejů, čímž potvrzuje to, že značka IVT je nejprodávanější značkou čerpadel na českém trhu. Tepelná čerpadla IVT získala několik prestižních ocenění v České republice i zahraničí (tepelná čerpadla IVT jsou prodávána na trzích, jako jsou Německo, Rakousko, Polsko, Belgie, Francie a Itálie).

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *