Zelené střechy na novostavbách se těší stále větší oblibě

zelene-strechy
Při plánování nového rodinného domu musíme promyslet opravdu dokonale všechny jeho součásti a detaily. Vždy se snažíme plánovat novostavby tak, aby byly dokonale uspořádané pro život a také aby obsahovaly prvky originality a osobitého designu. Právě na design se v současnosti klade zvýšená pozornost a pro oblast střech na novostavbách to platí také. V posledních letech se zvýšené obliby dočkaly zejména zelené střechy, které jsou tvořeny travnatým porostem.
 
Nejen design, ale i množství praktických výhod
Hlavním důvodem mnoha zákazníků pro realizaci zelené střechy je zkrášlení designu jejich stavby. Zelená střecha dokáže opravdu dodat celé stavbě originální a elegantní nádech. Krásný design ovšem není jedinou výhodou zelených střech. Ti jich mohou nabídnout novým majitelům mnohem více. Zejména pak ty, které dodávají budovám vynikající tepelně-izolační i zvukově-izolační vlastnosti. Dokáží chránit střechy před mechanickými poškozeními a také před působením vnějších vlivů. Zejména UV záření a kyselé deště jsou pro mnoho druhů střešních krytin velmi nebezpečné a krytiny podléhají rychlému stárnutí. Zelené střechy jim dokáží dlouhodobě skvěle odolávat. Samotná realizace zelených střech je ovšem velmi specifickým druhem stavební činnosti, na který je třeba velké množství zkušeností.
 
zelene-strechy
 
Hizol s.r.o. zkušenosti se zelenými střechami má!
Pokud hledáte na realizaci zelených střech opravdového specialistu na trhu, můžete se obrátit na společnost Hizol s.r.o. Tato firma se na tento druh stavebních prací specializuje již od roku 1997. Proto jejich realizaci využívají pouze vysoce kvalitní materiály, které zajistí jejich maximální funkčnost, odolnost a efektivitu. Díky mnoha zkušenostem v tomto oboru může společnost Hizol s.r.o. nabídnout pro zelené střechy také realizaci další vrstvy, jako například kořenovou bariérou a odvodnění a zavlažování. Výběr je pouze na vás.
 
Kompletní informace najdete na www.hizol.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *