Jak větrat bez starostí?

Větrání interiéru patří k činnostem, na které se nevyplatí zapomínat. V opačném případě se velmi rychle zvyšuje vlhkost v domácnosti. Vlhký a nevětraný vzduch nejenže může zapáchat, ale začne se přesouvat do zdiva. Zdivo začne vlhnout, vytváří se na něm nevzhledné mapy a také plíseň. Větrání je možná obtěžující a znamená starosti, ale pro domácnosti je prostě nutné. Moderní způsoby větrání domácností vás ovšem starostí mohou zbavit. Jedním ze způsobů, jak ušetřit starosti při větrání jsou solární ventilace.
  
Solární ventilace vám ušetří starosti s větráním
V dnešní uspěchané době, kdy je na všechno málo času a zátěž je obrovská vždy oceníme, když nám některý výrobek dokáže ušetřit starosti. Starosti s větráním domácnosti vám mohou ušetřit například solární ventilace. Jedná se totiž o produkt, který bude větrat za vás. Starosti s větráním můžete tedy hodit za hlavu. Vzduch se bude udržovat v pořádku i bez vašeho přičinění.
 
solZákladem je instalace solárních panelů, které se samy starají
Nejdůležitější součástí solárních ventilací jsou solární ohřívače vzduchu. Ty zajišťují větrání domácnosti. Jedná se o panely, které se instalují na fasádu domu nebo na jeho střechu. Podle toho, které místnosti chcete s jejich pomocí větrat. Vzduch prochází přes ohřívače vzduchu, kde se ohřeje a zbaví vlhkosti. Pak je ventilátorem skrze zeď nebo konstrukci střechy vháněn do místnosti. celý provoz je na principu solární energie, tedy zdarma a automaticky.
 
solJaké výhody solární panely ještě přináší?
Pro solární ventilace je na našem trhu specialistou společnost Solární Ventilace s.r.o. Tato společnost nabízí 2 druhy panelů – solární panely SolFresh a panely SolHeat. Mezi hlavní výhody patří snižování relativní vlhkosti v interiérových místnostech nebo ve sklepích. Ohřívače vzduchu větrají zcela automaticky, mají vysokou účinnost a dlouhodobou životnost. Minimální náklady na provoz. v zimních měsících dokáží panely vzduch ohřívat, aby do interiéru nešel chladný. Díky tomu šetří i náklady na vytápění.
 
Kompletní seznam výhod najdete na www.solarniventilace.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *