Ferratum nabízí několik variant půjček

Společnost Ferratum na tuzemském trhu působí již řadu let. Jedná se o jednoho z nejvýznamnějších poskytovatelů nebankovních půjček a úvěrů, jehož služeb využívají stovky tisíc lidí ročně. Kromě Česka působí i v dalších zemích střední a východní Evropy. A proč jsou produkty pod značkou Ferratum tolik oblíbené?

 

Hlavní výhody Ferratum půjček

V první řadě jde především o fakt, že nabízí půjčky, jež jsou dostupné pro drtivou většinu žadatelů. Vysoké procento schválení žádostí je dáno minimálními zákonnými požadavky, které musíte splnit, pokud chcete peníze získat.

Dalším zásadním důvodem, proč jsou produkty Ferratum tolik populární, je snadný a rychlý průběh jejich vyřízení. V podstatě vám stačí mít k dispozici internetové připojení z počítače či třeba tabletu, dále pak platný doklad totožnosti (občanský průkaz, případně cestovní pas) a v neposlední řadě vlastní bankovní účet. Na něj jsou vám peníze zasílány do několika minut od odsouhlasení a potvrzení půjčky. Všechny nezbytné kroky vyřídíte cca během 10 – 15 minut, což Ferratum řadí mezi nejrychlejší nebankovní půjčky na trhu. Jde o osvědčené produkty, u nichž se nemusíte obávat toho, že by šlo o nějaký podvrh.

 

Společnost rozšířila nabídku půjček

V poslední době došlo k obohacení sortimentu půjček. Stále nejoblíbenější je klasická mikro půjčka, pouze se u ní v průběhu let změnily některé parametry. Aktuálně si v jejím rámci můžete zažádat o finanční obnos do výše až 10.000 Kč, a to až na 45 dní, přičemž dobu splatnosti je možné prodloužit o 60 dní. Pokud o půjčku žádáte poprvé, je nutné se registrovat. V rámci registrace dojde k ověření vaší bonity a také toho, zda vlastníte aktivní bankovní účet. Napoprvé si pak můžete půjčit obnos až do 9.000 Kč. Platí přitom, že pokud jej splatíte řádně a včas do 30 dní, neplatíte jako noví klienti žádné poplatky, mikro půjčka je tedy zcela zdarma.

Jde o typ půjčky, jež je ideální pro ty z vás, kteří potřebují peníze pouze na několik dní. Tedy například v situaci, kdy čekáte, než vám dojde výplata, ale už potřebujete akutně zaplatit nájem, služby či další poplatky, při jejichž splacení s prodlevou by vám hrozily finanční sankce.

Dalším produktem společnosti Ferratum je Credit Limit. Jedná se o půjčku až do výše 35.000 Kč. Platí zde podmínka, že každý měsíc musíte uhradit alespoň 12,5% z aktuální dlužné částky. Celý dluh lze přitom zaplatit kdykoliv, případně splácet vyšší částku, než kterou stanovuje minimální limit. Půjčku je po splacení možné opětovně čerpat.

Credit Limit je vhodná ve chvíli, kdy potřebujete vyšší obnos peněz a klasická mikro půjčka by vám nestačila, případně splátky chcete rozložit na delší časové období. Výhodou je, že si až dvakrát ročně můžete udělat takzvané platební prázdniny, kdy půjčku nemusíte splácet.

Posledním typem půjčky je Ferratum Plus. Jde o spotřebitelský úvěr až do výše 25.000 Kč, v jehož rámci splácíte pravidelnou měsíční částku. Úvěr lze rozložit na dobu od 2 měsíců do 1 roku, díky čemuž nejste vystaveni riziku, že úvěr nebudete schopni včas a řádně splatit. Jde o typ půjčky, jež je určená pouze pro stálé zákazníky, s nimiž má společnost dobré předchozí zkušenosti.

Jako u každé nebankovní půjčky i u produktů společnosti Ferratum platí, že je třeba si řádně promyslet, zda se vypůjčením peněz nedostanete v budoucnu do potíží s platební neschopností. Ačkoliv jsou půjčky a úvěry od Ferratum mimořádně vstřícné a lehce dostupné, každý z vás by si měl říci, zda je pro něj využití produktu nezbytnou záležitostí, nebo je přeci jen lepší zvolit jiné řešení. V každém případě se vždy obracejte přímo na Ferratum, případně na firmy, které s danou společností spolupracují.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *