Kde vzít peníze na rekonstrukci bytu, domu i zahrady? Pomůže Rychloúvěr od Modré pyramidy

Chybí vám část prostředků na modernizaci či rekonstrukci vašeho domova, ale odmítáte podstupovat náročný proces vedoucí k získání peněz v bance? K nebankovní společnosti jít také nechcete, protože není jisté, že je skutečně spolehlivá? Pak by vám mohl přijít vhod Rychloúvěr od Modré pyramidy.

Modrá pyramida je na českém trhu osvědčenou institucí s dlouholetou tradicí. Na trh vstoupila v roce 1993 a od té doby se snaží Čechům pomáhat, aby bydleli lépe. Nejen že přináší stále nové produkty, ale snaží se být zároveň spolehlivým partnerem a poradcem. Na jejich webu se dočtete praktické rady například o tom, jak najít byt v Praze. Právníci pro vás sepsali přehled, jak sepsat nájemní smlouvu. Když si tyto informace prostudujete, určitě se vám podaří najít bydlení snů za přijatelnou částku a neprohloupit. A pokud pak bude chybět část financí, abyste si ho mohli zvelebit, není nic jednoduššího než si vzít Rychloúvěr.

 

Rychloúvěr vyřídíte rychle a bez zajištění

Rychloúvěr získal své jméno právě podle toho, že je vyřízený rychle. Přijdete na poradenské místo Modré pyramidy, stačí s sebou mít občanský průkaz a do 20 minut odcházíte s vyřešeným úvěrem. Ručitel není potřeba a při splnění podmínek nemusíte ani dokazovat příjem.

Bez zajištění vám Modrá pyramida poskytne až 800 000 Kč s dobou splatnosti až 20 let. Úroková sazba dosahuje 4,99 % ročně, splátky si přitom rozložíte podle sebe. Na webu Modré pyramidy najdete kalkulačku, takže si sami spočítáte, jak bude vaše rychlá půjčka vypadat. Například při úvěru ve výši 100 000 Kč a době splácení 15 let budete měsíčně platit jen 812 korun. Další modelové situace si vyzkoušíte přímo na webu, přes web je také možné Modrou pyramidu kontaktovat a požádat o Rychloúvěr.

 

Rychloúvěr je účelová půjčka na bydlení

Modrá pyramida poskytuje financování bydlení a Rychloúvěr na tom není jinak. Je nutné, abyste peníze využili skutečně na rekonstrukci, modernizaci či pořízení bydlení. Možnosti jsou ale téměř neomezené.

Za peníze je možné pořídit nové dveře, vybavit dětský pokoj, vybudovat krb, rekonstruovat kuchyni a koupelnu, pokud vás překvapil vysoký rozpočet na rekonstrukci bytového jádra, nainstalovat novou vzduchotechniku, vyměnit radiátory, vymalovat byt, koupit nový nábytek. Platí i na venkovní úpravy, takže přijde vhod, pokud plánujete postavit bazén, vybudovat pergolu, nainstalovat solární panely, zateplit dům, vybudovat kanalizaci, pořídit bránu, zařídit si septik, vykopat studnu atd.

Rychloúvěr lze využít nejen na nákup stavebního materiálu a práci řemeslníků, ale také na provizi realitní kanceláři, vypořádání dědictví, demoliční náklady, práci architekta nebo administrativní náklady. Vždy je ale třeba mít účtenku nebo nějaký doklad, abyste mohli doložit, na co byly peníze použity. Doklady je možné uplatnit i zpětně, ovšem záleží na jejich stáří, raději se informujte přímo u Modré pyramidy.

 

Rychloúvěr je vhodný také pro konsolidaci a refinancování

Když čtete o takovém výhodném úvěru, mrzí vás, že jste se upsali k méně výhodné či svazující půjčce? Nemusí. Vaše stávající úvěry na bydlení se dají konsolidovat či refinancovat pomocí produktů Modré pyramidy včetně právě Rychloúvěru. Jen je důležité, aby se jednalo o úvěry poskytnuté za účelem bydlení.

Rychloúvěr lze použít na rekonstrukci i pořízení bydlení, jeho výše je však omezená. Potřebujete-li více peněz, má pro vás Modrá pyramida jiné produkty. Jedním z nich je třeba Hypoúvěr vhodný pro investice dlouhodobého charakteru. Jeho zajištění je však podstatně zdlouhavější proces než u Rychlovúvěru. Ten se snaží bodovat zejména rychlostí vyřízení, kterou tradičně nabízí jen nebankovní společnosti. Modrá pyramida prostě opět boří mýty.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *