Nechala jsem si poradit a hypotéku jsem vyřídila rychle a bez starostí!

Když jsme se s manželem rozhodli, že si vezmeme hypotéku, dost jsem se vyděsila. Vzhledem k tomu, že můj manžel na papírování a běhání po úřadech není, zbylo vše na mě. Pravda je, že jsem ale nečekala, že by to mohlo jít opravdu snadno. Nechala jsem si totiž poradit. Kde a od koho vám ráda prozradím.
 
gpfMoje získávání informací o tom, jak si zařídit hypotéku, začalo na internetu. Přece jen jsem si díky němu mohla udělat jistou představu o tom, co mě čeká. Zjistila jsem také, jaké máme vůbec finanční možnosti. V tom mi pomohla speciální hypoteční kalkulačka. Díky ní jsem si i zjistila podmínky, za kterých by pro nás bylo možné hypotéku u daných bank zařídit. Překvapil a zároveň mě i vyděsil počet možností. Kdo se v tom má vyznat, říkala jsem si.
 
Protože finančnictví nijak zvlášť nerozumím, rozhodla jsem se, že si obrátím na poradce. Na radu jsem se obrátila na společnost Gepard Finance a dnes už vím, že to bylo to nejlepší, co jsem mohla v dané situaci udělat. S makléřem jsem se setkala již druhý den. Bylo to vlastně příjemné posezení u kávy, při kterém mi makléř vše vysvětlil. Vzal si také všechny potřebné informace. Cca do tří dnů se mi ozval s tím, že má již vypracovánu konkrétní nabídku. Trochu rychlé, říkala jsem si, ale uvidíme.
 
Na schůzce mi makléř předložil hned několik možností. Následně jsme vybrali tu nejvýhodnější pro nás. Ani dál jsem se nemusela o nic starat. Makléř vyřídil jednání v bance…prostě super. Takže rada ode mě zní  jestliže chcete i vy výhodnou hypotéku, vsaďte na Gepard Finance jako my! 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *