Stavba domu bez finanční újmy = inteligentní financování

Než začnete stavět svůj rodinný dům, musíte mít důkladně zajištěno jeho financování. V případě, že nemáte k dispozici dostatečnou hotovost na pokrytí všech stavebních nákladů, nemusí být sjednání financování stavby rodinného domu příliš jednoduchá záležitost. A právě s tímto problémem vám pomohou Ekonomické stavby. Zařídí hypotéku za vás!

Znalosti českého trhu

Málokterý český stavebník se vyzná v nabídce hypotečních úvěrů a jejich záludností, což s sebou přináší až 70% špatně sjednaných hypotéčních úvěrů v neprospěch stavebníka. Naši stavebníci se domnívají, že v každé bance dostanou ty nejlepší informace a rady, ale zapomínají, že každý úvěrový specialista pracuje hlavně ku prospěchu svého finančního ústavu. Je třeba si uvědomit, že každá banka poskytuje svým klientům jiné hypotéční nabídky, sjednává jiné podmínky úvěru a je velmi zdlouhavé a poměrně nezáživné se v nich vyznat. Jak, ale sjednat hypotéku, která by byla vám byla ušitá na míru?

Možnosti výběru

Rozhodnete-li se pro sjednání hypotéčního úvěru vlastními silami, nezbývá vám nic jiného, než chodit od banky k bance a posuzovat jejich nabídky vzhledem k vašim finančním možnostem. Druhou možností, která je pro vás podstatně jednodušší a komfortnější, je to, že využijete znalostí a možností stavební společnosti Ekonomické stavby s.r.o. a necháte si hypotéční úvěr zdarma zařídit od nich.

Proč?

Existuje mnoho důvodu, proč se tak rozhodnout. Jedním z nich je to, že v Ekonomických stavbách pracují specialisté, kteří se zabývají hypotékami každodenně. Dalším a asi tím nejhlavnějším důvodem je to, že Ekonomické stavby spolupracují s mnoha hypotečními bankami a vzhledem k tomu, že jsou pro banky velkým a bezpečným klientem, a že garantují případný odkup nemovitosti, v případě, že by klient hypotéku nesplácel, nabízejí jim bankovní ústavy výhodnější podmínky financování, než které by si dokázal vyjednat stavebník sám. V případě, že si necháte sjednat hypotéku od Ekonomických staveb, máte jistotu, že lepší podmínky financování si sami nevyjednáte. Jak, ale proces hypotéčních nabídek probíhá? Specialisté ES vypracují několik hypotečních nabídek dle požadavků klienta a ten si z nich pak vybere tu, která mu bude vyhovovat nejvíce. Součástí nabídky je rovněž doporučení nejvýhodnější varianty analytickým specialistou.

Další výhody pro klienty ES

Kromě snahy získat pro klienta co nejnižší splátky hypotéčního úvěru je nesmírně důležité provázat hypotéku s průběžným financováním stavby. A to je poměrně náročný úkol. V Ekonomických stavbách jsou proto zaměstnáni ti nejlepší specialisté, kteří tuto problematiku umí vyřešit a takový typ úvěru dokážou připravit. Cílem inteligentního financování je schopnost reagovat v budoucnu na měnící se potřeby klienta. Musí umět přerušit hypotéku, pokud je to nutné, musí umět pružně reagovat na různé životní situace klienta, umožnit klientovi hypotéční úvěr předčasně splatit či v průběhu splácení změnit výši splátky. Cílem je, aby klient nepřišel o svůj majetek, a aby se hypotéka příliš neprodražila.

Každý klient ES má po celou dobu této služby k dispozici svoji osobní manažerku financí, která mu zajistí uzavření té nejlepší možné úvěrové smlouvy. Po výběru jedné z variant zařizuje manažerka veškerá jednání s bankou, čímž ušetří klientovi nejen mnoho starostí, ale především spoustu času. Klient pak přichází do banky pouze k samotnému podpisu úvěrové smlouvy.

Stavební firma Ekonomické stavby s.r.o. neustále hledá a vymýšlí programy a novinky pro své klienty s cílem usnadnit, zkvalitnit, zlevnit a zrychlit stavbu jejich nového rodinného domu.

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

 

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

 

Pro další informace prosím kontaktujte:

 

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz„>info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *