Nechte si postavit dům a vše zaplaťte až na konci

V poslední době se na trhu vedle tradiční hypotéky nebo stavebního spoření objevují alternativní způsoby, kterými je možné financovat stavbu domu. Jeden z nich nedávno představila společnost Ekonomické stavby, přední výrobce zděných rodinných domů v České republice, na Slovensku a v Polsku. V rámci programu Pohodová stavba nejprve postaví dům a klient vše najednou zaplatí až na konci. Dokončení stavby navíc garantuje do šesti měsíců od zahájení.

Finance – nejčastější problém k vlastnímu bydlení

Nejčastější překážkou na cestě k vlastnímu rodinnému domu jsou bezesporu finance. Jen málo lidí má k dispozici dostatečnou hotovost, řešením je proto obvykle hypotéka. Banky ale její poskytnutí podmiňují garancí ve formě zástavy nemovitosti. To pro spoustu lidí znamená nutnost ručit přímo rozestavěnou stavbou. Celý proces schvalování a čerpání peněz je v takovém případě velmi složitý. I doba výstavby domu se nepříjemně prodlužuje.

 

Pohodová stavba je unikátním programem na trhu

„V programu Pohodová stavba klient skutečně celou částku zaplatí až po dokončení a předání domu. To je výhodné zejména pro ty, kteří plánují financovat nové bydlení díky prodeji toho předchozího. Klientům navíc odpadají veškeré starosti s průběžnými platbami, znaleckými posudky a jednáními v bance. Celá stavba je také rychlejší, klientům garantujeme dokončení domu do šesti měsíců od zahájení“ komentuje program David Mencl, generální ředitel Ekonomických staveb.

 

 

Financovat již postavený dům je mnohem snadnější

Nemusíme si například dělat starosti s tím, že při ručení rozestavěnou nemovitostí je běžně možné získat hypoteční úvěr až ve chvíli, kdy je stavba zapsána do listu vlastnictví, tedy nejdříve po vybudování alespoň prvního nadzemního podlaží. Banky navíc pro již postavené domy nabízejí i lepší podmínky hypoték. „Naši klienti můžou samozřejmě průběh stavby po celou dobu sledovat a kontrolovat, i když ji zatím neplatí,“ doplňuje na závěr David Mencl.

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

 

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

 

Pro další informace prosím kontaktujte:

 

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz„>info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *