Malý přehled výhodných nebankovních půjček

Nebankovní půjčky se na finančním trhu objevily poměrně nedávno a získávají si stále větší oblibu. Při jejich výběru je ale nutné si dávat veliký pozor, kdo je poskytuje a jaké jsou podmínky dané půjčky. Přinášíme vám malý přehled typů nebankovních půjček a radu, jak spolehlivě vybrat tu správnou.

 

Nebankovní půjčky na cokoliv

Nebankovní instituce mohu bez problémů nabídnout i půjčení vyšších částek – zpravidla je to od 100 000kč do 5 000 000Kč. Tím dělají klasickým bankám velkou konkurenci. Výhodou je, že u nebankovní půjčky na cokoliv nemusíte v mnoha případech dokazovat příjem a půjčky jsou poskytovány i bez prověření registru dlužníků. Jsou tak skvělé například pro ty, kdo si chtějí vzít hypotéku, ovšem u banky nemají šanci. Půjčku si můžete vzít i na dvacet let, takže problém nemusí být ani při splácení.

 

Půjčky se zástavou nemovitostí

Druhým častým typem jsou půjčky se zástavou nemovitostí. I díky těmto půjčkám si můžete půjčit 100 000Kč do 5 000 000Kč se splatností na dvacet let. Půjčku můžete využít na cokoliv, nemusíte dokazovat příjem a zpravidla není nahlíženo ani do registru dlužníků. Zajímavostí je, že například společnost Acema nabízí k této půjčce i pomoc s vyplacením exekucí i zástav.

 

Půjčky bez registru

Dalším typem jsou půjčky bez registru online. Ty jsou vhodné skutečně pro všechny – dokonce i pro nezaměstnané nebo i pro matky na mateřské dovolené. I díky tomuto typu půjčky můžete získat až 5 000 000Kč. Je možné ale si půjčit i malé částky – třeba i 2 000Kč. Jejich výhodou je, že si v mnoha případech můžete sami zvolit dobu splácení. Při žádosti o tento typ půjčky není nahlíženo do registru dlužníků. Tuto půjčku můžete vyřídit on-line, po telefonu i osobně.

 

RADA – pokud o nebankovní půjčce uvažujete, vybírejte pečlivě instituci, kde si půjčku vezmete. Věnujte pozornost podmínkám smlouvy a pokud máte pochybnosti, půjčku neuzavírejte. Dobré rady, jak vybrat správně, najdete na ACEMA Credit proti podvodným půjčkám.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *