Výhodnou hypotéku jsem získala poměrně snadno!

Financial-advice-e1350447530561
I já jsem nedávno stála před velkým rozhodnutím – tedy před volbou, jestli si vzít hypotéku a „upsat“ se bance na 15 nebo více let, nebo i nadále zůstat v podnájmu. Protože jsem chtěla bydlet ve svém, byla pro mě hypotéka jedinou volbou. Začala jsem tedy pátrat a získávat informace o tom, za jakých podmínek a kde hypotéku získat.
 
Vsadila jsem na internet a pomoc
Moje první kroky směřovaly samozřejmě do banky. Nad jejím výběrem jsem moc nepřemýšlela a přiznám se, že jsem vyrazila do první banky, která mě napadla. Jak jsem ale záhy zjistila, byla to chyba. V bance se mnou jednali skoro tak, že je jim můj zájem nepříjemný, chtěli spoustu informací a nebyli mi schopni říci finální částku a podmínky hypotéky a mé možnosti před tím, než bych vše potřebné doložila. Protože se v papírování moc nevyznám, mohlo by to trvat i týdny.
 
Začala jsem tedy pátrat trochu jinak. V novém začátku mi pomohl internet – tedy konkrétně hypoteční kalkulačka. Zadala jsem moje požadavky a vlastně okamžitě mi vyjely nabídky jednotlivých bank. Vždy ale s informací, že uvedené údaje jsou orientační.
 
Zkusila jsem to tedy ještě jinak a obrátila jsem se na poradce. Měla jsem štěstí, protože jsem se obrátila na Gepard Finance. Poradce okamžitě zjišťoval moje možnosti, porovnával je s nabídkami bank a pomohl mi tak najít to nejvýhodnější řešení. Super bylo, že jsem se nemusela starat o papírování a jedinou mou prací bylo vlastně podepsat smlouvu. Navíc jsem získala i výhodnější podmínky a ušetřila na poplatcích.
 
Financial-advice-e1350447530561
 
Moje hypotéka tak byla díky poradci z Gepard Finance vyřízena rychle a bez problémů.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *