Mytí oken po zateplení, fasádním malování a stavbě od „Výškových prací Ostrava“

Zateplování domu trochu odnesla naše okna. Nenapadlo nás okna nějak speciálně chránit, což se podle mě ani není běžné, prostě dělníci asi nebyli moc šikovní nebo se jim z neopatrnosti stala nějaká nehoda, o které nám neřekli. Každopádně mytí oken jsme si museli zajistit už sami, samozřejmě.
 
Vlastně o samotné mytí oken ani tak nešlo. Potřebovali jsme firmu, která dokáže z oken bezbolestně odstranit i větší nečistoty. Nakonec to byla úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové mytí fasád, oken Ostrava, které jsme zavolali. Byli moc příjemní. Co nejdříve k nám poslali své lidi, kteří byli schopní se o naše okna spolehlivě postarat.

 

Požadovali jsme tedy odstranění hrubých nečistot a mytí oken. Všechny naše požadavky byly do puntíku splněny k naší spokojenosti. Nečistoty odstraňovali pomocí speciálních žiletek, se kterými uměli šikovně zacházet. Okna poté pečlivě umyli a vyleštili. Leštění prováděli nasucho, což je nejúčinnější. Okna se nám proto krásně lesknou, i když už to není včera, co nás firma A SERVIS LIPKA navštívila.

 

Služby firmy se nám dokonce tak zalíbily, že je pravděpodobně využijeme i na obyčejné mytí oken také v budoucnu. Přijatelné ceny a milý personál, který dokáže i skoro nemožné, to je velmi dobrá kombinace.

 

Pokud si myslíte, že Vaše okna jsou tak špinavá, že si s nimi už nikdo neporadí, tak firma A SERVIS LIPKA to jistě dokáže. Určitě se Vám bude snažit co nejvíce vyjít vstříc. Za nás dostává tato firma pouze kladné body. Přesvědčte se o jejích kvalitách také.

 

 

Strojní čištění, barevné sjednocení koberců, česání vlasu, renovace struktury, Ostrava

 

S přítelem jsme se nastěhovali do bytu po kamarádce, která nám ho odprodala i s koberci a nějakým nábytkem. Když jsme se nastěhovali, chtěli jsme si obývací pokoj přemalovat na jinou barvu. Když jsme odtahali všechen nábytek, zjistili, jsme, že pod místy, kde byly skříně, je koberec hrozně zašlý a flekatý. Proto, když jsme pokoj vymalovali, jsme se rozhodli, že pořádně vyčistíme i koberec.

 

 

 

Jenomže jsme to zkoušeli vším možný, ale vleky z koberce prostě nešli domů. Chvílemi jsme si říkali, jestli to prostě nenecháme být, protože když tam nábytek zase vrátíme, nic nebude vidět. Jenže potom jsme se rozhodli, že pokoj chceme trochu jiný, a že skříň dáme jinam, takže koberec bylo potřeba určitě vyčistit.

 

Nakonec jsme došli k závěru, že bude třeba, abychom tuto starost přenechali nějakým odborníkům, protože sami nemáme šanci, pokud tedy nechceme nad jeho čistěním strávit šílené množství času, který by se dal určitě využít i lépe. Poptali jsme se proto známých, kteří nám doporučili úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, sjednocení koberců Ostrava, od které si nechávají každý rok čistit koberce.

 

Řekli jsme si, že to teda zkusíme a zavolali jsme jim. S paní na centrále jsme se domluvili na všech okolnostem a za tři dny dorazili dva jejich zaměstnanci. Koberec nám všude vyčistili rychlostí blesku, a když jsme viděli, jak odvedli skvělou práci, nechali jsme si od nich vyčistit koberec i v předsíni a ložnici.

 

Vše to stihli za velmi krátkou dobu a koberce byly vážně jako nové. Jejich zaměstnanci byli navíc velmi milí a velmi opatrní při odkládávání dalšího nábytku. Po této zkušenosti se přidáváme k řadě spokojených zákazníků a chtěli bychom všem službu čištění koberců Brno všem jedině doporučit.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *