Typové sruby

Pokud si dnes chcete odpočinout od technologií a všedního spěchu, není lehké najít místo, kam by tyto civilizační neduhy nedosáhli. Hledáte kousek klidu, kde by se daly strávit příjemné chvilky s rodinou, nebo načerpat nové síly? Tak přesně pro vás jsou naše Wood-life celodřevěné typové sruby. Specializujeme se na moderní dřevěné stavby, kde pocítíte dotek přírody a zároveň komfortu. Typové sruby na woodlife.cz vám zaručí stoletou životnost a záruku až 36 měsíců.

 

Typové sruby

Díky nejmodernějším technologiím ve stavebnictví můžeme naplno využít přírodní dřevěný materiál a v našich srubech umíme skloubit jeden z nejstarších stavebních materiálů s nejnovějšími trendy. Prioritou však ve Wood-life jsou požadavky našich klientů, kdy klademe důraz na individuální přístup. Jednotlivé zakázky tvoříme s maximální pečlivostí a dáváme přednost kvalitě před kvantitou. Důkazem jsou naše dřevostavby Wood-life po celém území České republiky, ale i Slovenska, kde se naše klientela úspěšně rozrůstá, jelikož o typové sruby je stále větší zájem.

A jakým způsobem můžete i vy bydlet ve svém typovém srubu? Jako první věc si poslechneme vaše nápady a představy, abychom mohli postavit srub přesně podle vašich požadavků. Díky vaší vizi načrtneme plány, které si společně projdeme a poté budeme moci naplánovat celý průběh stavby, ve které se už zanedlouho budete cítit jako doma. U nás ve Woodlife není vůbec žádný problém něco změnit ani v průběhu stavby. Díky variabilnímu dřevěnému materiálu je to možné. Tyto kroky průměrně trvají 1-3 měsíce a pokud se po naší cenové nabídce budete cítit spokojeni, my se hned vrhneme do práce.

Mezi další fáze patří dovoz materiálu na vámi vybrané místo pro stavbu. Přivezeme základní impregnovaný podkladní rošt, podlahové palubky tloušťky 19mm, jednotlivé srubové stěny, konstrukce střešního pláště, záklop střechy z hoblovaných palubek tloušťky 19mm, a také štítové i okapové desky. Dřevěné okenice jsou opět moderní, takže není důvod, aby jste je na svém typovém srubu neměli také.

Pokud budete mít zájem o tepelnou izolaci střechy, nebo podlahových krytin, můžeme je do vašeho typového srubu od Wood-life přidat po následné domluvě s vámi. V případě střechy využíváme asfaltový bonský šindel, klempířské prvky a další přidané nátěrové hmoty.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *