AC Interier- nábytek na míru nejen do kanceláře

Firma AC interiér spol. s r. o. byla založena již v roce 2007 a od té doby se nepřetržitě zabývá výrobou a následným prodejem nábytku. Během této relativně dlouhé doby jsme se postupně rozrůstali, zjednodušovali služby zákazníkům a doplňovali sortiment produktů. V naší nabídce najdete například kancelářský nábytek, mezi který se řadí kancelářské stoly, rohové psací stoly, anebo kancelářské skříně. Dále pak zdravotnický nábytek a školní nábytek. Dlouhodobá spolupráce s našimi předními dodavateli nás opravňuje nabízet svým klientům velice výhodné podmínky. Jestliže sháníte kvalitní nábytek za nízkou cenu, jste určitě na správném místě.

 

Dlouholetá praxe v oboru

Nabízíme svým klientům taktéž atypickou výrobu nábytku přímo na zakázku. Vy si nastavíte parametry, dáte nám potřebné instrukce a my už se postaráme o zbytek. Naší velkou předností vedle kvality služeb je rovněž velmi krátká expedice našich produktů. Interiérový nábytek do škol, do kanceláří a zdravotnických zařízení splňuje nejpřísnější normy EU. Vždy se snažíme, abychom dostáli našich slibů a splnili to, co jsme předeslali. Při výrobě kancelářského nábytku, školního nábytku a nábytku zdravotnického dbáme na preciznost provedení a ve většině případů jej doplňujeme o bezpečnostní prvky. AC Interiér, to je ta nejlepší volba.

 

Nábytek v mnoha provedeních a designu

U kancelářského nábytku jsme mysleli na výškovou retifikaci pro naprosté pohodlí. Kancelářské židle a křesla jsou z materiálů, jako je kůže, umělá kůže a klasická látka. Jsou opatřena stavitelným opěrákem a bederní opěrkou. Školní nábytek je rovněž stavitelný, anebo pevný. Skříně mají většinou barevné ABS hrany a široké úchytky. Školní nábytek je v barevném designu a je doplněn o bezpečnostní prvky. Zdravotnický nábytek do ordinací, nemocnic a jiných zdravotnických zařízení je velmi moderní, kontejnery mají kovové nebo plastové zásuvky, pečovatelská lůžka jsou opatřena mechanickým, pružinovým a elektrickým pohonem. Naší hlavní prioritou je spokojenost zákazníků. Objednávejte u nás!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *