Co nesmí chybět v domácí dílně?

Máte doma zařízenou dílničku, která slouží k údržbám, drobným opravám nebo dokonce k tvorbě nových inovací v domácnosti? Pak patříte mezi šťastlivce, kteří si dokáží být díky své zručnosti dostatečně soběstační. Aby byla taková dílna plně funkční, je třeba ji dobře vybavit.

Kromě kladívek, šroubováků, pilníků a nejrůznějších kleštiček do funkční dílny patří i magnetická vrtačka. Magnetická vrtačka zastane dvakrát tolik práce, co ta obyčejná s maximálním citem pro přesnost, detail a dokonalost. Každý kutil po ní tajně touží a v okamžiku, kdy ji získá se stává odborníkem na jádrové vrtání. To neodvrtává celou plochu otvoru, ale pouze jeho obvod, což je maximálně profesionální.

 

Proč pořídit magnetickou vrtačku?

Magnetická vrtačka umí zastat práci nejvyšší náročnosti a stane se oporou vaší kutilské činnosti. Veškerý sortiment oblíbených a kvalitních značek ALFRA ROTABEST a N.KO MACHINES lze pořídit na e-shopech forsteel.eu a nko.cz. Ti jsou od roku 2000 lídry na trhu, kde mají tisíce spokojených zákazníků v ČR a SR. Magnetické vrtačky z uvedených zdrojů  si lze nechat předvést, předem je vyzkoušet a dokonce existuje možnost je bez udání důvodů od 60 dní od nákupů vrátit zpět.

 

Bruska nesmí chybět

Dobrou službu v dílně udělá i pásová bruska na kov, která si hravě poradí s každým materiálem, jenž potřebuje lidově řečeno zformovat a „uhladit“. Pásové brusky používají nekonečný brusný pás různých typizovaných šířek a zrnitostí, který je napnut mezi dvěma válci, hnacím a napínacím. Brusky jsou velmi oblíbeným nářadím, co poskytuje všestranné využití a zcela určitě nebude v dílně ležet ladem.

Moderní pásová bruska na kov  disponuje takovými vymoženostmi, jako jsou integrovaná příprava pro připojení odsávání, brusné rameno lze výškově přizpůsobit tělesným proporcím operátora.  Výměna brusného pásu je díky pákovému mechanizmu napínání otázkou několika málo okamžiků. České pásové brusky Pásovec jsou specifické velmi nízkými provozními náklady za nízkou pořizovací cenu.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *