Desítky druhů nářadí? Přitom stačí kvalitní renovátor – multifunkční nářadí

Jste pravým domácím kutilem, který neustále něco opravuje, renovuje, řeže, brousí a celkově vylepšuje? Myslíte si, že je důležité mít ve své výbavě desítky druhů nářadí a vybavení? Některé druhy nářadí použijete přitom jen jednou do roka a v takovém případě je investice do jejich nákupu skoro zbytečná. Domácí kutil nepotřebuje desítky druhů nářadí, ale stačí jediné, které zvládne více prací. Například renovátor.

 

Co je renovátor?

Renovátor je multifunkční nářadí, které stále více využívají nejen domácí kutilové, ale také profesionální řemeslníci. Díky malým konstrukčním rozměrům je pohodlné do ruky a dá se s ním pracovat i ve stísněných prostorách. A co všechno dovede?

 Renovátor je multifunkční nářadí především díky provedení hlavice. Na tu se dá nasadit hned několik nástavců pro řezání, broušení a pilování. Využít se dá při broušení oken, pokládce podlahy, výměně keramických obkladů a dlažeb, výrobě nábytku, ale také při drobnějších činnostech (například v modelářství). Vše záleží na kvalitě vybraného modelu.

 

Proč se vyplatí investovat do kvality?

Stejně tak jako ve všech odvětvích nářadí na trhu, i renovátory se dají najít v několika variantách provedení. Jednotlivé modely se liší nejen cenou, ale především kvalitou provedení a funkčností. Levné a méně kvalitní modely mají horší ergonomii a hůře se drží. Nejsou schopné dostatečně tlumit vibrace a dlouhodobá práce s nimi je nepříjemná.

 U kvalitních modelů je navíc nabízeno větší množství nástavců, se kterými lze provádět více činností. Další výhodou je široká nabídka kvalitních náhradních dílů a spolehlivý servis.

 

Doporučujeme BOSCH PMF 250 CES Set multifunkční nářadí

Naším tipem pro nákup kvalitního renovátoru je BOSCH PMF 250 CES Set multifunkční nářadí. Jedná se o model vhodný pro domácí kutily i profesionální řemeslníky. Vyniká vysokou kvalitou a odolností, ale také příznivou cenou. Je určen k řezání, broušení, dělení i škrábání. V setu je celkem 9 kusů příslušenství, které se dá měnit rychle a bez klíče. Motor 250W zajišťuje vysoký výkon i při zatížení.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *