Dokáží stavební desky zabránit šíření ohně? Desky CETRIS® rozhodně ano!

Stavební desky jsou v dnešní době hojně využívaným materiálem ve všech stavebních odvětvích. Využívají se k výstavbě nových rodinných domů, komerčních budov, ale také při rekonstrukcích interiéru a jeho předělávání. Na každý druh stavebních desek jsou kladeny odlišné nároky. V současnosti jsou ovšem kladeny zvýšené nároky na protipožární odolnost desek. Většina druhů stavebních desek nedosahuje požární odolnosti. Cementotřískové desky CETRIS® ale rozhodně ano.
 
Ohni můžete zabránit v různých oblastech využití desek
cetrisCementotřískové  desky CETRIS® jsou známy, jako velmi univerzální druh stavebního materiálu, který lze využít v mnoha stavebních odvětvích. Různé druhy desek se mohou využívat na fasády, podlahy, stropy, střechy i na nosné a nenosné příčky. Pro každý druh konstrukce a využití jsou kladeny odlišné nároky na požární odolnost. Podle těchto parametrů si můžete vybrat z různých odzkoušených skladeb konstrukcí s deskami CETRIS® tu, která bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám. Protipožární desky CETRIS® se dají využít ve kterémkoli stavebním odvětví a dokáží ohni bránit velmi účinně.
  
Odolnost proti ohni až 3 hodiny
Hodnoty požární odolnosti jsou uváděny v minutách. Skladby požárních konstrukcí s deskami CETRIS®žete vybírat s odolností již od 15-ti minut až po odolnost, která trvá 180minut. Požární odolnost stavebních konstrukcí se stanovuje na základě zkoušky podle předepsaných norem. Konstrukce opláštěné cementotřískovými deskami CETRIS® jsou schopny dosahovat vysoké hodnoty požární odolnosti ve všech odvětvích využití.
  
Kompletní informace najdete na www.cetris.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *