Dřevostavby i zděné rodinné domy na klíč postaví firma HP Domy s.r.o.

Na našem trhu v oblasti výstavby nových rodinných domů najdeme hned několik desítek firem. Zaměření a specializace každé z nich jsou však jiné. Některé mají jen oblastní působnost, jiné nabízí možnost realizace po celém území ČR. Většina firem se specializuje jen na konkrétní druh staveb – buď zděné rodinné domy, nebo dřevostavby. I na našem trhu se ale dají najít firmy, které mají ve své nabídce oba dva druhy. Mezi specialisty v tomto oboru patří například i společnost HP Domy s.r.o.

 

Vysoký standard za nízkou cenu

Společnost HP Domy s.r.o. je na našem tru dlouhodobým specialistou v oblasti výstavby dřevostaveb i zděných rodinných domů na klíč. Oba dva druhy staveb dosahují vysoké konstrukční kvality již v základním provedení, přitom se jejich cena drží neustále při zemi. Celé řešení je ekonomicky velmi přijatelné. Specializací společnosti HP Domy s.r.o. jsou rodinné domy a dřevostavby Olomouc, ale firma disponuje celorepublikovou působností.

Hlavní zaměření na dřevostavby

Dřevostavby mají v nabídce společnosti největší místo. V této oblasti je nabízeno hned několik typových domů, které mohou být ještě upravovány. Pokud byste si ale z nabídky typových domů nevybrali, firma nabízí možnost realizace jakéhokoliv projektu od společností Euroline a Gservis. Spolupracovat také můžete s firemním architektem, se kterým můžete vytvořit dřevostavbu přesně podle vašich představ a potřeb.

 

I zděné rodinné domy v jakémkoliv provedení

I zděné rodinné domy z nabídky společnosti HP Domy s.r.o. dosahují vysoké konstrukční kvality. Výstavba může probíhat z moderních thermobloků, cihlových bloků nebo z pórobetonu. Při návrhu je možné opět spolupracovat s architektem a vytvořit dům přesně podle vašich představ. Tepelná náročnost zděných staveb může být srovnatelná s moderními dřevostavbami. V této oblasti tedy nehledejte výrazný rozdíl.

Detailní informace o využívaných materiálech a technologiích pro výstavbu naleznete přímo na www.hpdomy.cz.Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *