Hledáte desky pro odvětrávané fasády? Poohlédněte se v nabídce CETRIS!

Při zateplování rodinných domů, bytových domů, ale i komerčních a průmyslových budov je stále kladen největší důraz na dosáhnutí maximálních tepelně-izolačních vlastností budovy. Stále více se ale probírá také téma ochrany zdiva proti nashromážděné vlhkosti. Proto se v posledních letech začínají stále více využívat systémy odvětrávaných fasád. A velmi důležitou součástí tohoto systému jsou i stavební desky, které tvoří vnější část celého systému. Hledáte ten správný druh desek? Podívejte se například do nabídky CETRIS.

 

Pro odvětrávané fasády desky s elegantním povrchem

Pro odvětrávané fasády nabízí CETRIS hned několik variant stavebních cementotřískových desek v různém provedení. Desky pro odvětrávané fasády jsou ale vždy dostatečně odolné, aby dokázaly dlouhodobě snášet působení vnějších vlivů a udržely si svou vysokou kvalitu. Každá fasáda je vizitkou domu a tak záleží i na jejím vzhledu. CETRIS proto vyvinul i druhy desek s designovou úpravou. Dva konkrétní druhy si nyní představíme.

 

Desky CETRIS® DEKOR

První variantou designových desek CETRIS pro systémy odvětrávaných fasád jsou desky CETRIS® DEKOR. Tento druh desek má unikátní povrchovou úpravu. Jako povrchová úprava samotných cementotřískových desek je nanesena akrylátová dekorativní omítka s mozaikovou strukturou. Tento model desek je dodáván ve čtyřech barevných provedeních. Sami si tak můžete zvolit, jaký druh vám bude nejvíce vyhovovat.

 

Desky CETRIS® LASUR

Dalším druhem designových desek CETRIS s unikátním povrchem pro systémy odvětrávaných fasád jsoudesky CETRIS®LASUR. Jsou to desky s hladkým povrchem opatřené základním pigmentovaným podnátěrem a finálním lazurovacím probarveným lakem. Povrchová úprava lazurovacím lakem nevytváří jednotný a jednolitý vzhled. V současné době je na výběr ze sedmi odstínů a novinkou letošního roku bude dalších pět barev.

Další druhy desek CETRIS pro odvětrávané fasády najdete na www.cetris.cz.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *