Hledáte elegantní rodinný dům, který bude vyhovovat všem vašim požadavkům?

Pokud přemýšlíte o výstavbě nového rodinného domu, jistě na tuto stavbu máte vysoké požadavky. Exteriér stavby by měl být elegantní a originální. Konstrukční řešení stavby a její dispozice by měly odpovídat moderním architektonickým trendům a požadavkům na maximální komfort a efektivitu využívání interiéru. Nový dům by také měl být jen minimálně energeticky náročný. Jak takový dům najít?

 

Hledejte u specialistů

V současnosti jsou z architektonického hlediska oblíbené zejména 2 druhy staveb. Jedná se o klasické zděné stavby a o dřevostavby. U zděných staveb jsou velmi oceňovaným druhem Švýcarské zděné domy. V kategorii dřevostaveb jsou velmi ceněným druhem zejména Kanadské dřevostavby. Oba tyto typy staveb splňují ta nejpřísnější kritéria kvality v moderní architektuře. I na našem trhu se dají najít specialisté na tyto typy. Dokonce lze najít i jednu firmu, která má ve své nabídce Švýcarské zděné domy i Kanadské dřevostavby.

 

Takovým specialistou je Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o.

Specializovanou firmou na Kanadské dřevostavby a Švýcarské rodinné domy je na našem trhu společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. Tato firma nabízí v současnosti 16 typů originálních provedení rodinných domů podle aktuálních trendů. Jedná se o domy různých velikostí, dispozic i stylů. Sami si můžete vybrat, jaký typ bude nejvíce vyhovovat potřebám vaší rodiny. Všechny druhy staveb lze postavit jako dřevostavby i zděné domy. Záleží tedy jen na vašem vkusu.

 

Na klíč nebo jen hrubá stavba

Sami se můžete rozhodnout, jakým způsobem si necháte svůj nový domov od společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. Zda necháte provedení jen jako hrubou stavbu a její interiér si dotvoříte sami podle vlastních představ, nebo zda zvolíte výstavbu na klíč. Zděné domy i kanadské dřevostavby na klíč připraví firma tak, abyste se už mohli jen nastěhovat. Navíc cena u jakékoliv stavby již zahrnuje 15% DPH, projektové zpracování i základovou desku.

 

O kvalitu se nemusíte bát

I když je společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. na trhu poměrně mladou a novou firmou, nabízené dřevostavby a domy na klíč dosahují nejvyšší kvalíity. Firma totiž disponuje velmi významnými oceněními a certifikáty. Je držitelem britských, kanadských a švýcarských certifikacích zaměřených na kvalitu výstavby, nízkoenergetický provoz, term izolaci, akustiku a také projektové řízení výstavby zahrnující ošetření rizik během výstavby. Jako jediná firma na našem trhu dokonce disponuje prestižní kanadskou certifikací SOLID WOOD CONSTRUCTION. Nabízí možnost výstavby po celém území ČR. Hlavní pobočky jsou v Praze a Hradci králové, ale nově firma otevírá také 7 dalších regionálních poboček.

 

Rozhodně nepřeplatíte

Ačkoliv v nabídce společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. najdete opravdu moderní varianty zděných domů a dřevostaveb té nejvyšší kvality, jejich cena není nikterak přemrštěná. Naopak. Firma přidává už do základního vybavení některé prvky, které jsou u konkurenčních firem považovány za nadstandardní. Jedná se například i využití izolačních trojskel, výstavbu zděných domů pomocí tradiční pálené nízkoenergetické cihly POROTHERM, střešní krytinu Tondach se zárukou 33 let. záruku firma poskytuje také na konstrukční a nosný systém domu v době trvání 10 let a 5 let pojištěnou záruku ALL Inclusive.

 

Můžete i ušetřit

Na nákupu nového rodinného domu můžete dokonce i ušetřit. Nově totiž firma nabízí také slevu 200 000 Kč zdarma na luxusní podlahu, podlahové topení v koupelně a luxusní koupelnu Richter and Frenzl. Firma také nabízí služby zkušeného bankéře, který má 30 let praxe v poskytování osobních a podnikatelských úvěrů a dokáže vám vybrat ten nejvhodnější způsob financování vašeho domu. S programem DŮM ZA CENU NÁJMU navíc budete mít jistotu, že měsíční splátka vašeho hypotečního úvěru bude nižší, než průměrná výše měsíčního pronájmu domu.

Detailní nabídku domů najdete přímo na www.domy-drevostavby-na-klic.cz.

.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *