Hledáte kvalitní okna s vysokou životností a hezkým designem? Víme, kde najdete

Při stavbě nového domu, rekonstrukci, ale také při snaze o úsporu za vytápění, se lidé rozhodují, jaká okna si pořídí. K našim předním výrobcům patří společnost JIS, která je na trhu již více než 30 let. Kromě oken vyrábí i dveře a dodává je zájemcům po celé České republice.

 

Proč okna od JIS?

Společnost vyrábí okna i dveře tak, aby co nejlépe splynula s nemovitostí a přispěla k její funkčnosti. To vše s přihlídnutím na design, doladěním do detailů a s důrazem na bezpečnost. Praxe je zde skutečně obrovská, a tak si můžete být jisti tím, že zvolená okna budou poctivě vyrobená a budou vám sloužit ke spokojenosti po dlouhý čas. Samozřejmostí je neustálé zlepšování se, ať už se podíváme na výrobu, procesy nebo přístup. Ve výrobě i designu společnost drží krok s dobou.

 

Okna, která potřebujete

Už víte, že chcete plastová okna? Nebo vás okouzlila okna hliníková? Obojí, ale i dřevěná okna vám JIS nabídne v hezkém vzhledu i vysoké kvalitě. Navíc je na ně poskytována záruční lhůta 5 let.

Kupříkladu plastová okna JIS jsou cenově dostupná, přitom mimořádně odolná s dlouhou životností, výbornou funkčností a ideálními tepelně izolačními vlastnostmi, jež splňují vysoké nároky na energetickou úsporu. Nechybí zde produkty standardního provedení s ideálními parametry, ani dokonalé designové a funkční řešení i pro ty nejnáročnější zákazníky.

Plastová okna mají velké přednosti v dokonalých tepelně izolačních vlastnostech, v minimální údržbě, ve spolehlivé funkčnosti i v nízké propustnosti hluku.

JIS má pro vás typ plastových oken Elegant s pěti designovými variantami a typ plastových oken Grando taktéž s pěti designovými variantami.

Navštivte webové stránky jis.cz a podívejte se na kompletní nabídku všech druhů oken, ale také dveří, stínicí techniky, doplňků a dalších produktů. Zařadíte se jistě ke spokojeným klientům.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *