Přemýšlíte nad střešním světlíkem pro vaši firmu? Víme, na koho se obrátit

V naší zemi naleznete stovky a stovky průmyslových hal i skladů, které na svých střechách mají takzvané střešní světlíky. Nejedná se o pouhou módní vlnu, ale spíše o šikovné řešení vedoucí k ohromným úsporám. Jednotliví majitelé díky danému vynálezu ušetří klidně i stovky tisíc ročně. Jak na to?

 

Účinný systém

Dávejte si pečlivý pozor na volbu poskytovatelů, protože během výstavby střešního světlíku lze udělat ohromné množství omylů. Ty následně snižují životnost konstrukce a samozřejmě i samotnou účinnost převodu světla.

Moderní zařízení totiž disponují speciálním potrubím i odrazovou plochou, díky nimž hravě zvládnou převést téměř 100 % venkovního záření. To znamená, že nebudete muset přes den vůbec používat elektrické žárovky, a to ani během špatného počasí.

Dobrým příkladem je třeba známý tuzemský výrobce světlíků R3 STAV s.r.o. Za každého řemeslníka nejlépe mluví jeho vlastní práce, a proto se mrkněte na reference předchozích projektů. Po jejich rozkliknutí si budete moci prohlédnout fotografie, krátké popisky a informace ohledně finální ceny daného řešení.

 

Přesně na míru

Světlíky přichází v ohromné škále podob i provedení, přičemž každá střecha vyžaduje odlišný přístup. Chcete-li si dopřát co nejlepší poměr ceny a výkonu, rozhodně si nechte poradit během nezávazné úvodní konzultace.

Zmínění odborníci si hravě poradí i s rekonstrukcí ploché střechy, opláštěním budov a výrobou i montáží polykarbonátových prosklení hal. Díky tomu vyřešíte několik problémů v rámci jedné spolupráce.

Nezáleží na tom, jestli vlastníte pouze malý sklad, nebo provozujete ohromnou provozní halu, společnost R3 STAV si poradí s jakýmkoliv projektem. To platí nejen pro české podnikatele, nýbrž i pro naše sousedy ze Slovenska.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *