Hledáte stavební pozemek u Brna pro opravdu luxusní a unikátní stavbu?

Luxusní pozemky pro moderní a unikátní stavby nemusí být v nabídce pouze v Praze a jejím okolí. Nabídku unikátních pozemků pro honosné stavby najdete i na druhém konci republiky, v okolí Brna. Přesně takové pozemky se nachází v malebné obci Skryje.

 

Pozemky s duší necelou půlhodinku od Brna

Obec Skryje, ve které se nachází pozemky určené k zástavbě, je malou vesničkou s přibližně šedesáti obyvateli. Tento stavební pozemek v okolí Brna představuje ideální lokalitu pro výstavbu luxusních rodinných domů nebo vil. Pozemky se rozkládají v údolí řeky Bobrůvky a jsou obklopeny krásnými loukami a lesy s množstvím turistických stezek. V lesích můžete najít zříceniny hradu Rýsov a zaniklý hrad Skryje. To vše necelou čtvrthodinku autem od centra Tišnova a za půlhodiny můžete být v centru Brna nebo na nejbližším sjezdu dálnice D1. Rozhodně se tedy nejedná o lokalitu, která by byla na míle vzdálená od civilizace, i když je uprostřed přírody. Tento pozemek u Brna má územní rozhodnutí, které umožňuje výstavbu téměř okamžitě.

 

 

Můžete využít již připravený projekt

Pro pozemky obci Skryje již architekti připravili možný návrh moderní vily, která přesně zapadne do krásy lokality a zároveň splní veškeré požadavky architektury 21. století. Jedná se o luxusní a honosnou stavbu, která dokonale využívá rozlohy stavební parcely. Tento pozemek s projektem vily představuje hned několik propojených objektů, které jsou samostatně stojící a zároveň propojené. Vše pro maximální uspokojení potřeb i těch nejnáročnějších zákazníků.

 

Kompletní informace naleznete na www.vilaskryje.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *