Odstranit skvrny z betonové dlažby už nemusí být problém

K realizaci zahradního posezení nebo posezení u bazénu neodmyslitelně patří i betonová dlažba. Všichni se snažíme o to, aby dlažba byla co nejkrásnější a byla dokonale promyšlená do posledního detailu. Betonová dlažba je po dokončení krásná a odolná. Bohužel se z ní ale velmi těžko odstraňují barevné skvrny způsobené nejrůznějšími látkami. Pokud se vám na betonovou dlažbu rozlije například káva nebo červené víno, skvrny budou vidět stále. Pokud ovšem nezvolíte moderní dlažbu od CS-BETON  s ochranou proti znečištění.
 
CS-Beton přichází na trh s převratnou novinkou
čištění zámkové dlažbyBetonové dlažby CS-Beton jsou známé, jako jedny z nejkvalitnějších druhů dlažeb na našem trhu. Toto ocenění si získaly nejen širokou nabídkou produktů, ale především jejich kvalitou. V jejich sortimentu najdete mnoho druhů betonových dlažeb s různými vzhledy a také různými přednostmi. CS-BETON se snaží svým zákazníkům nabízet stále kvalitnější produkty, které by na zahrady přinesly ještě větší užitek. Dokonce se společnosti CS-BETON podařilo vyvinout betonovou dlažbu, ze které jsou odstranit i těžko odstranitelné skvrny. Tato novinka nese název úprava CSB-CLEAN PROTECT.
 
Jak je možné, že jdou skvrny odstranit?
Celé kouzlo spočívá ve vyvinutí vysoce kvalitní technologií výroby betonových dlažeb. Dlažby opatřené úpravou CSB-CLEAN PROTECT jsou vyvíjeny odolně už od doby, kdy se míchá betonová směs. Nejedná se tedy o žádnou impregnaci, která by se po krátké chvíli opotřebovala. Díky úpravě získá dlaždice úplně jiné schopnosti. Skvrny se nedostanou dovnitř dlaždice, ale zůstanou na jejím povrchu. Díky tomu lze pohodlně odstranit jakoukoli skvrnu, dokonce i olejové skvrny nebudou vznikat. Dlažbu s úpravou CSB-CLEAN PROTECT si můžete objednat v mnoha podobách, podle nabídky CS-BETON.
 
Kompletní informace o výhodách CSB-CLEAN PROTECT naleznete na www.csbeton.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *