Jakou oblibu si získaly střešní krytiny, které usilovaly v roce 2013 v soutěži “O zlatou tašku“?

arad
Loňský ročník veletrhu Střechy Praha byl doprovázen soutěží „O zlatou tašku 2013“. V této soutěži byly hodnoceny přihlášené druhy střešních krytin podle přísných kritérií odbornou porotou. Výsledky soutěže je jedna věc, ale každého výrobce potěší více, než obliba poroty především prodejnost krytinu u zákazníků. Jednou z nejlépe hodnocených krytin byla i plechová střešní krytina Arad Premium od společnosti Satjam s.r.o. jak si ale vede u samotných zákazníků?
 
aradVše vyjádří nejlépe čísla
Nejprve je zapotřebí zdůraznit, že rok po skončení soutěže se ještě stále projevují dopady krize a obecně tato doba stavebnictví moc nepřeje. Krytina Arad Premium ale jako by chtěla tuto situaci zvrátit.  Již po roce uvedení této novinky na trh se v celé Evropě prodalo více, než 600 000m2 krytiny. Toto číslo je opravdu výjimečné pro střešní krytinu uváděnou na trh v nelehké situaci pro stavebnictví.
 
araProč je tak oblíbená?
Pokud bychom měli uvádět všechny předností této plechové střešní krytiny, byl by to velmi dlouhý výčet. Představme si tedy alespoň základní. Nejdůležitější je kvalita. Krytina je vytvořena z vysoce jakostního ocelového plechu a opatřena kvalitní polyuretanovou povrchovou vrstvou Purmat® 50 μm. Ovšem hlavní rozdíl je ve způsobu kotvení a designu. Arad Premium je střešní krytina bez viditelných kotevních prvků. Celá plocha střechy tedy není ničím rušena a může tak vyniknout její design. Oblibu zvyšuje také nadstandardní záruka 30 let v programu Satjam Záruka Plus. Střešní krytina Arad Premium je vyráběna v těchto barvách – červená, hnědá, černá, cihlová a šedá.
 
Více informací o produktech firmy Satjam naleznete na www.satjam.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *