Podestové zábradlí od návrhu až po realizaci

Také hledáte vhodnou společnost, která by vám zajistila bezpečné a moderní zábradlí na schodiště? Nemáte absolutně představu, jak nejlépe vyřešit prostorové umístění a výsledný design celého schodiště? Bojíte se, aby nově zbudované zábradlí dokonale zapadlo do stávajícího interiérového konceptu? Tyto otázky a mnohé další trápí bezpočet klientů po celém světě. Proto je dobré se obrátit na skutečné odborníky, kteří dokáží se svými klienty projít celou realizaci od samotného návrhu, přes montáž až výslednou realizaci a úklid. Přesně taková je soloečnost EQUIPE DESIGN s mnohaletými zkušenostmi.

  

Podestové zábradlí

Podestové zábradlí je ve své podstatě méně známou variantou oproti tradičnímu schodišťovému zábradlí. Na druhou stranu je možná o to více zajímavější. Jde o maximálně bezpečné a zároveň designově velmi zajímavé zábradlí, které možná osloví právě vás.

 

Podestové zábradlí většinou navazuje na schodišťové, nebo může být samostatné ( např. galerie).

  

zabradli

 

Podestové zábradlí s maximálním ohledem na bezpečnost

Podestové zábradlí se v návaznosti na schodiště většinou buduje v rozlehlejších vstupních místnostech a halách. Rovněž se s ním setkáte i v mezipodalží. Podestové zábradlí se vyrábí hned v několika velikostech, materiálech i tvarech.

 

Profesionální společnost EQUIPE DESIGN je schopna vytvořit zakázku dle vašich specifických požadavků přesně na míru. Jde o firmu s mnohaletou zkušeností v oboru. V případě, že hledáte jistotu v oblasti realizace zábradlí, jste na správné stopě.

  

Pokud máte zájem i o další informace z oblasti realizace zábradlí, navštivte internetové stránky společnosti na internetové adrese www.equipe.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *