Kvalitní a cenově dostupné bydlení představují montované domy na klíč

Chystáte se pořídit nové bydlení a přemýšlíte o tom, jakou formu zvolit? Jednou ze stále oblíbenějších variant jsou montované dřevostavby, jež si lze nechat postavit na míru.

 

Do 3 měsíců bydlíte v novém

Pokud jde o montované domy na klíč, přináší hned několik výhod. Tou první, možná nejzásadnější, je rychlost výstavby. Zatímco klasický zděný rodinný dům se běžně staví i několik měsíců, protože je třeba počítat s časovým úsekem mezi jednotlivými stavebními postupy, do nového montovaného domu se budete moci nastěhovat už několik málo týdnů poté, co se domluvíte s prodejcem, respektive zhotovitelem.

Rychlost výstavby však neznamená, že by montovaný dům na klíč byl nějak nekvalitní. Jde o plnohodnotný objekt, který je vhodný pro celoroční bydlení. Jeho životnost se pohybuje v řádu desítek let, čili ani zde není nijak zásadní rozdíl oproti běžným domům. Nepochybně vás přežije.

 

Nízkoenergetický dům přináší nízké provozní náklady

Co vás rozhodně musí zaujmout, jsou minimální provozní náklady poté, co se do domu nastěhujete. Je samozřejmě nutné, aby vámi vybraný montovaný dům na klíč byl vystavěný v nízkoenergetickém režimu. Pak totiž za energie platíte daleko méně, než pokud si koupíte třeba starší zděný rodinný dům, kde není tak kvalitní izolace, chybí zde moderní technologie a zařízení.

Máte-li zájem o montovaný dům na klíč, vhodnou společností, u níž si ho pořídíte, je firma J.Group. Její montované dřevostavby si lze vybrat i z katalogu. Abyste získali lepší přehled o tom, jak tyto dřevostavby vypadají a co obnášejí, můžete dokonce navštívit vzorové objekty, případně se optat přímo majitelů již postavených domů. Více informací naleznete na webových stránkách www.jgroup.cz.

Nízkoenergetické montované dřevostavby na klíč pořídíte v různých cenových relacích, takže se jistě najde řešení i pro ty z vás, kteří za nový domov nechtějí utrácet příliš mnoho, případně naopak vyžadují maximální komfort a luxus.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *