Společnost Afriso nabízí kvalitní měřící techniku již přes 120 let

Pokud hledáte prvotřídní měřicí přístroje, tak se neváhejte obrátit na e-shop společnosti Afriso. Tato společnost se pyšní dlouholetými zkušenostmi s výrobou kvalitní měřící techniky, a to již od roku 1896. Kromě toho má výhradní zastoupení pro Českou republiku a Slovensko na dodávku inovativních a spolehlivých zařízení Gasmet a spolupracuje s předními renomovanými firmami.

 

Měřící technika všeho druhu

V e-shopu společnosti Afriso lze nalézt měřící techniku, na kterou si člověk jen vzpomene. Na e-shopu tak naleznete měřicí přístroje pro řadu odvětví, jako jsou přístroje na měření teploty, tlaku, výšky hladiny apod. V nabídce naleznete měřící elektronické i stacionární přístroje jako např. multifunkční analyzátor spalin, digitální manometr, bimetalový teploměr, mechanický hladinoměr atd. Veškeré nabízené přístroje jsou navíc charakteristické svojí spolehlivostí, cenovou výhodností a uživatelskou přívětivostí.

 

Nabídka komplexního servisu

E-shop společnosti Afriso dále nabízí zajištění školení, dodávky a montáže všech svých měřících přístrojů, a to včetně záručního a pozáručního servisu. V sortimentu e-shopu najdete kromě celých systémů i komponenty a náhradní díly jednotlivých přístrojů. A kromě toho společnost Afriso disponuje zkušeným a kvalifikovaným personálem, díky čemuž nabízí všem svým zákazníkům profesionální a individuální přístup.

 

Přední postavení na českém trhu

Společnost Afriso se dlouhodobě řadí mezi přední odborníky měřící, monitorovací a regulační techniky pro průmyslová odvětví a domácnosti. Zároveň si vydobyla vedoucí postavení na trhu technologií pro ochranu životního prostředí. Nyní se věnuje i oblasti Smart Home s bezdrátovou technologií EnOcean. Na český a slovenský trh vstoupila již v roce 1995 a dnes se její pobočky nachází téměř po celém světě.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *