S jarem přichází šance k úspornějšímu bydlení

Jaro se nám opětovně pootevírá v celé své kráse a dává na obdiv svou regenerační sílu. Příroda pozvolna procitá ze zimního spánku a první teplé paprsky konečně dopadají i na náš dům. Topná sezóna sice končí, ale i přes to se na trhu objevuje skvělá metoda zateplení rodinného domu, která by neměla uniknout vaší pozornosti.

Společnost IP Polná s více jak 20 letou praxí poskytuje rychlou a především efektivní výpomoc s nedostatečnou izolací staveb. Metoda převzatá ze skandinávské oblasti se opírá o výhody prověřené technologie. Foukaná minerální izolace se od konkurenčních metod zcela odlišuje, ale i tak dokáže ušetřit v místech, kde to jiné izolační techniky nesvedou. Podívejme se na hlavní přednosti tohoto oblíbeného systému.

 

Současná nabídka izolačních systémů

Pokuste se vyjmenovat alespoň jeden způsob, díky němuž snížíte výdaje za teplo. V drtivé většině případů se lidé odvolávají na nejčastěji prováděnou izolační techniku známou pod názvem zateplení fasády. Zdlouhavý a zároveň finančně náročný proces má svá nejlepší léta za sebou. Na své cestě do práce či při průjezdu městem už nenarazíte na takový počet nemovitostí čekající ve stínu hliníkového lešení na nový vzhled – jako tomu bylo před 10 lety.

Realizace je dosti nákladná, proto se klienti převážně uchylují k úvěru zatíženým úrokem. Navíc se vám vložená investice vrátí až po uplynutí 30 let + nezapomeňte odpočítat úrok. Opravdu chcete zadlužit své děti a neporozhlédnout se po efektivnějším řešení?

Několika týdenní práce, omezený chod domácnosti, částečná ztráta soukromí, nepořádek a hluk. To je výčet nejvýraznějších nevýhod, které k zateplení fasády neodmyslitelně patří.

 

Systém Magmarelax je o moderním přístupu

Systém Magmarelax lze považovat za revoluční řešení v oblasti úspor za vytápění a optimálního nastavení klimatu v interiéru daného objektu. Na samotném počátku padla důležitá otázka o pohybu tepla. Odpověď se stala podnětem ke vzniku této technologie, která dokáže srazit výdaje až o celou třetinu bez ohledu na přítomné zateplení fasády.

Na základní škole se do dnešních časů vyučuje neměnný fyzikální zákon o chování teplého vzduchu. Mladí studenti tak vědí, že teplo stoupá vzhůru. V rodinných domech se výrazná část ohřátého vzduchu dostává ke stropní konstrukci a odtud nadále na půdu nebo rovnou střešním pláštěm pryč bez jakéhokoliv užitku. Zateplení fasády samozřejmě udrží část tepla v interiéru, ovšem bez zatepleného stropu je nutné topit trochu více. Foukaná minerální izolace je skvělou záplatou největšího tepelného mostu, který se bez jakéhokoliv povšimnutí nachází v celé řadě domech.

 

Výhody foukané minerální izolace

Foukaná minerální izolace se zaměřuje na největší plochu v domě, jelikož ve stropech nenalezneme žádné stavební otvory. Účinek této technologie je z těchto důvodů opravdu obrovský.Realizace foukané minerální izolace nezahrnuje výstavbu lešení, složité montáže a dokonce není ani finančně nebo snad časově náročná. Operace nezabere více jak několik málo hodin dle velikosti zateplované plochy a stojí jen desetinu částku v porovnání se zateplením fasády.

 

Foukaná minerální izolace a její další výhody

  • Návratnost investice očekávejte do 5 let.
  • V průměru se realizace provádí 3 hodiny, aniž by došlo k nepořádku nebo nadměrnému hluku.
  • Izolace vyplňuje prostor rovnoměrnou vrstvou bez tepelných mostů.
  • Minerální izolace zvyšuje protipožární bezpečnost domu.
  • Úspora finančních prostředků až 30 %
  • V létě vytváří přijatelné klima v podkroví.

Navštivte internetové stránky společnosti IP Polná na adrese www.magmarelax.cz. a objednejte si jejich služby prostřednictvím online formuláře. Kdo nerad vyplňuje, může rovnou přejít k telefonickému kontaktu na čísle 800 100 533.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *