Pořiďte si užitečné elektro komponenty za zajímavé ceny

Pokud se věnujete elektrotechnice na jakékoliv úrovni, jistě moc dobře víte, jak důležitá je kvalita jednotlivých komponent, se kterými pracujete. Elektrický proud je nejen dobrý přítel, ale v případě nedodržování základních pravidel či při používání nepříliš kvalitních pomůcek může být i hrozivým nepřítelem.

Nechcete-li tedy při práci s elektrickou energií riskovat, vsaďte si na kvalitní produkty, které si můžete nakoupit třeba u nás. Nabízíme svým zákazníkům široký sortiment zboží, který souvisí hlavně s elektronikou, elektrotechnikou a také strojírenstvím.

Veškeré zboží, které naleznete v naší bohaté nabídce je na špičkové úrovni, takže je velice nepravděpodobné, že by nějaký z komponentů sám od sebe zklamal bez působení dalších vnějších vlivů.

 

Wieland – záruka kvality

Mezi zboží nejvíce preferované našimi zákazníky patří průmyslové konektory z dílny společnosti Wieland, která patří mezi přední výrobce nejen těchto elektro komponentů. Konektory Wieland se řadí mezi nejlepší na českém trhu hlavně díky tomu, že jsou dostatečně robustní a disponují výjimečnou mechanickou odolností. Díky tomu je při správném použití velice složité je poškodit.

Krom mechanického poškození jsou ale odolné i proti vodnímu živlu, prachovým částicím a dalším drobným nečistotám, které jsou ve výrobních halách a obdobných průmyslových komplexech jako doma.

Tento druh konektorů nabízíme v mnoha verzích lišících se dle napětí či proudové zatížitelnosti. Proto nebudete mít problém vybrat si přesně takový typ, který se bude hodit zrovna pro vaše účely.

 

Vhodné kryty

I když jsou konektory samy o sobě poměrně dost odolné, není důvod, proč jim tuto vlastnost ještě nevylepšit kryty konektoru Wieland. Ochrana nejen samotných konektorů, ale i celého systému se tak ještě znásobí.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *