Potřebujete ještě před zimou provést novou hydroizolaci střechy? Volte folie ALKORPLAN!

Jestli jste se rozhodli, že novou hydroizolaci ploché střechy provedete ještě před zimou, aby na ní mráz a sníh nenapáchal zbytečné škody, ještě není pozdě. Doba na realizaci se sice krátí, ale to není důvod k bezhlavému nákupu nekvalitních hydroizolačních prvků. Kvalita hydroizolačního materiálu by měla být vždy rozhodující. Skvělou variantou je tedy nákup hydroizolačních folií ALKORPLAN. Jestli chcete mít jistotu, že vaše střecha bude schopna dlouhodobě odolávat působení jakékoli vlhkosti sou tyto folie správnou volbou.
 
Kvalita ve všech ohledech
Folie ALKORPLAN jsou ideální volbou pro všechny druhy hydroizolace plochých střech. Na rozdíl od ostatních materiálů přináší mnoho nadstandardních výhod. Folie dokáží dlouhodobě odolávat i působení UV záření a povětrnostních vlivů bez známek stárnutí. Většina hydroizolačních materiálů se v určitém ročním období rozpíná nebo zmenšuje. Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou folií ALKORPLAN je dosaženo rozměrové stálosti a tím i minimálnímu riziku vzniku netěsností. Folie se také mohou pyšnit nízkými hodnotami difúzního odporu. Vynikající svařitelnost předurčuje folie ALKORPLAN pro opravy hydroizolace plochých střech i pro celoplošné realizace.
 
lolie
 
Vybírejte firmu, která má s foliemi ALKORPLAN zkušenosti
Kvalita hydroizolačního materiálu je pouze prvním krokem k bezpečné hydroizolaci střech. Bez pečlivého provedení hydroizolace vám jeho vysoká kvalita nemusí být k ničemu. Pouze odborná realizace je schopna dosáhnout perfektních výsledků. Obraťte se tedy na firmy, které mají s foliemi ALKORPLAN zkušenosti. Pro tento druh hydroizolačních folií je na našem trhu specializovanou společností HIZOL s.r.o. Ta se na hydroizolace šikmých a plochých střech s tímto materiálem specializuje již od roku 1996. díky mnohaletým zkušenostem s tímto materiálem dokáže HIZOL s.r.o dokonale izolovat proti vodě každou střechu, balkon nebo terasu.
 
Více se dozvíte na www.hizol.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *