Prodej lodních kontejnerů aneb vytvořte si z kontejnerů funkční kancelář

Určitě jste zaregistrovali, jak velké objemy zboží jsou každoročně přepraveny velkými rejdařskými společnostmi, které provozují ty největší kontejnerové lodě na světě. Při jedné cestě mohou přepravit několik tisíc kontejnerů, v nichž je uloženo zboží za desítky milionů dolarů. Málokdo ovšem ví, že vyřazené lodní kontejnery se běžně prodávají a každý z vás si je může pořídit. Prodej lodních kontejnerů funguje v dnešní době velice dobře.

 

Proč jsou kontejnery vyřazeny?

Prodej lodních kontejnerů se dnes specializuje hlavně na vyřazené přepravní jednotky, které již nejsou způsobilé k cestám po moři. Pro rejdaře je velmi důležitá překližková podlaha, jež musí být v perfektním stavu. Lodní kontejnery prodej však mají podlahu poškozenou ať už vlivem přejezdů vysokozdvižných vozíků nebo z důvodu velkého bodového zatížení. Takto nevyhovující kontejnery ztratí platné technické osvědčení, čímž se stávají pro lodní dopravu zcela nepoužitelné.

 

Kolik takový kontejner stojí?

Pořizovací cena kontejneru není nikterak vysoká, ale i přesto závisí na několika různých faktorech. Kontejnery na prodej jsou rozděleny do několika velikostních skupin vzájemně se lišících svou délkou. Šířka všech přepravních boxů je standardizována na necelých 2,5 metru, aby je bylo možné přepravovat po pozemní komunikaci. Záleží také na tom, kolik cest po moři kontejner absolvoval a jaké je jeho opotřebení. Lehce použitý kontejner však seženete za necelých 90 tisíc korun českých.

 

Jak z něj udělat kancelář?

Prodej kontejnerů je realizovaný za mnoha účely. Vyřazené přepravní jednotky se běžně používají jako provizorní skladovací prostory nebo jako plně funkční kancelářské budovy. Shánění moderních kancelářských prostor je hlavně pro začínající firmy velmi složité, zatímco pořízení lodního kontejneru je snadné. Za pomoci běžného nářadí jej můžete modifikovat jakýmkoliv způsobem, takže si rychle, a hlavně levně postavíte vlastní kanceláře, které vám bude konkurence závidět. Kancelářské budovy z lodních kontejnerů jsou v současné době ve velké oblibě.

Kvalitní kontejnery si zakoupíte od specializované společnosti, která zabezpečuje i pronájem kontejnerů. Z široké nabídky kvalitních přepravních boxů si určitě vyberete.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *