Pamatujete na podzimní kampaň nejmennovaného hobbymarketu „Pusť se do svého projektu!“ tak my bychom to doplnili slovy „a zaznamenej jej pomocí časosběrného videa!“
Žádný projekt není tak malý, aby si nezasloužil zaznamenat. Ať už stavíte svůj domov snů, vytváříte umělecké dílo pro sebe nebo pro další generece, renovujete svého veterána, ukažte lidem, s čím jste se museli potýkat, pochlubte se procesem stavby nebo tvorby díla! Nechte si vytvořit časosběrný záznam vašeho projektu. Ve společnosti ČeskyČasosber, vám vytvoří záznam na míru s využitím speciálních časosběrných kamer.
Vytvoření záznamu, dodání grafických prvků do videa, otitulkování a postproduktce je ale až ta finální část spolupráce (jak takové video může vypadat můžete vidět zde). Pravidelným snímáním získáte vlastně takový dlouhodobý monitoring vašeho projektu, můžete se kdykoliv a odkudkoliv podívat jak váš projekt postupuje, zda se stíhá, to co má, zda se dodržují standardy a použité materiály, to vše z pohodlí domova a v tom nejvyšším možném rozlišení.
Ve společnosti ČeskýČasosběr si poradí se snímáním v jakémkoliv prostředí, nevadí, pokud není v blízkosti zdroj elektřiny, poradí si také s prachem, deštěm, mrazem ale i sluncem nebo s omezením snímání jen ve vybrané dny či hodiny. Díky velkým zorným úhlům zachytí vše potřebné, kvalitní optika zase umožní dosáhnout až 9x vyšší kvality fotografií než z běžných kamer. V ČeskýČasosběr se také postarají o instalaci kamer i o vše ostatní tak, abyste nemuseli nic řešit. Vy budete mít svůj projekt neustále pod kontrolou, ať už přímo z telefonu nebo počítače pomocí jejich Time-lapse prohlížeče, kde lze sledovat projekt den po dni, hodinu po hodině. Zároveň víte, že vaše fotografie jsou bezpečně uloženy na vzdáleném úložišti, a nemusíte se tak bát ztráty cenných fotografií.
Časosběrný záznam – jedná se o dlouhodobé snímání určitého objektu, poté se vyberou důležité fotografie z hlediska projektu, upraví se a vloží do videa se zvýšenou frekvencí zobrazení snímků. Dlouhodobý projekt tak můžete zaznamenat v pár minutách.
Používá se často jako záznam stavebních projektů, nicméně uplatnění najde i při sledování změn krajinného rázu, vodních toků nebo i při pořádání kulturních událostí. Více o časosběru naleznete například zde.