Střešní krytina pro moderní stavitele

Každá střešní krytina má své specifika. Jeden typ však vyniká nad ostatní svou elegantností, praktičností a možností využití na jakýkoliv typ budovy. Ať už se jedná o novostavbu či rekonstrukci budovy.

Tímto typem jsou maloformátové lehké střešní krytiny, které si získaly srdce každého stavitele a staly se tak častou volbou všech stavitelů.   Znáte hlavní výhody lehkých střešních krytin, které z nich dělají trend současného pokrývačství?

 

Výhody lehkých střešních krytin

Lehká plechová střešní krytina nevyniká pouze svoji lehkostí, jak by se mohlo zdát. Tato krytina je schopna konkurovat všem střešním krytinám. Výhodou těchto střešních je také vysoká životnost, snadná přeprava a montáž.  Kvalitní plechové střešní tašky jsou zároveň nabízeny v širokém spektru tvarů a barev, od klasické červené až po zelenou.

V žádném případě se nejedná o nevzhledný plech, jelikož díky moderním technologiíma přidanému granulátu je k nerozeznání od klasických střešních krytin. Možná lehká ocelová střešní krytina zdobí střechu vašeho souseda či dokonce historické budovy, aniž by to kdokoliv postřehl. Navíc tato střešní krytina je vhodná na členité střechy, kde jiné materiály nelze využít.

 

Profesionál na českém trhu

Na českém trhu se výrobou lehkých plechových střešních krytin zabývá společnost EVERTILE, a to již 20 let. Výrobky EVERTILE vychází z tradiční architektury, kterou obohacuje využití nejnovějších materiálů a technologií. Kromě střešních tašek z oceli, má tato firma v nabídce hliníkové střešní tašky a to včetně maloformátového provedení a veškerého příslušenství.

 

Kvalitní ochrana před extrémy

Tašky EVERTILE navíc byly testovány na odolnost vůči extrémnímu počasí, a to slunečním žárem subsaharské Afriky a povětrnostním vlivům i přívalům sněhu na samotné Sibiři. Tyto tašky navíc vynikají odolností proti nárůstu mechů a lišejníků.

Vsaďte i vy na lehkou střešní krytinu s tradicí, kterou bezpochyby tašky EVERTILE jsou.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *