Umělecké štukatérství opět ožívá

Víte, že tradice štukatérského oboru sahá až do starověku? Na našem území štukatérství zažilo největší rozkvět v 18. století a od té doby poněkud upadalo. Naštěstí toto pozoruhodné umělecké řemeslo přežilo až do současnosti. Dnes se uplatňuje zejména při dekoracích interiérů a restaurování památek. Štukatéři, kteří se věnují tomuto oboru, musí rozumět nejen současným, ale i historickým technologiím.

 

Zvelebte svůj interiér

Pokud toužíte po interiéru, který bude oplývat moderním designem, a vždy jste byli fascinováni zámeckou výzdobou, pak je umělecké štukatérství pro vás tou správnou volbou. Navíc současné štukatérské firmy dokáží zrealizovat přesně vaše představy a požadavky, a to do posledního detailu. A rozhodně se nemusíte bát, že by váš dům působil starobyle, jelikož současné štukatérství má již takové možnosti, že dokáže vytvořit moderní tvary a symboly i pro nejmodernější interiér.

 

Jednička štukatérství na českém trhu

Mezi jedničku uměleckého štukatérství na českém trhu se jednoznačně řadí česká firma Stuccodecor, která nabízí široké portfolio kvalitních služeb. V jejich katalogu tak najdete nabídku sádrových dekoračních lišt, sloupové hlavice, stropních rozet, krbové či světelné římsy. Tato firma se také zabývá restaurátorstvím a celkovým designem interiéru a tvorbou vizualizací. A také nabízí realizaci nástěnných maleb, která je mezi ostatními českými firmami velice ojedinělá.

 

Bohaté zkušenosti

Ve společnosti Stuccodecor má každý štukatér bohaté zkušenosti, takže dokáže zrealizovat jakýkoliv váš nápad, případně poradit tak, aby váš dům oplýval moderním designem. Proto neváhejte a svěřte svůj projekt profesionálovi.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *